bugün

Zerre kadar epistemoloji ve felsefe eğitimi bulunmayan bir etolog tanrı ile ilgili kitaplar yazarsa olsa olsa tanrı yanılgısı kitabı gibi bir kitap çıkar ortaya.

--spoiler--
(Teist John Lennox ve ateist Richard Dawkins arasındaki tartışmadan)
John Lennox: Tanrı Yanılgısı kitabındaki "Yaratıcıyı kim yarattı?" sorusuna değinmek istiyorum, zira bu çocukça bir soru. Senin gibi bir bilim adamının bunu "temel argüman" olarak sunmasını beklemezdim, çünkü bu sorudan "Tanrı yaratılmıştır" sonucu çıkıyor. Bu yüzden kitabının ismini "Tanrı Yanılgısı" koymana hiç şaşırmadım, zira yaratılmış tanrılar; tanımları itibarıyla zaten bir yanılgıdır.
--spoiler--
Kim bilirdi ki koskoca richard dawkins' in islam bilgisinin fb karikateist sayfasının adminiyle aynı seviyede olacağı. Kırpılmış ve başka manalar yüklenmiş ayetleri cımbızla çek, daha sonra din felsefesi yap. Utanç verici.
Kanıtlayamazsınız tabii çünkü FSM gerçek!
gözüme girmeyi başarmış ataist.
hz. zeus (c.c.) beyefendiye laf etmediği için saygım arttı kendisine.
selyam ve libido ile...
Ukalanın teki, yani tam bir bilim insanı, seviyorum.
(bkz: richard dawkins in kuran ı okumamış olması)

okumadığını itiraf ettiği bir kitap üzerinden prim yaparak keriz silkeleyen ve müslümanlarla tartışmak için 25 bin dolar isteyen dolandırıcı, sahtekar, ahlaksız, cahil, ateist.
önyargılı yaklaşmayı doğru bulan bir aptal.

kuran okumadan islam hakkında görüş bildirebileciğini düşünüyor. bu düpedüz andavallıktır. şu an bu söylediği ile ülkemizde bulunan %20 lik ak parti seçmeni ile aynı seviyeye inmiştir.

ki bunun yanında birde nazizm e sallıyor. eee nazizm i dünyada destekleyen kimse yok ya tabi. rahat rahat konuşuyor.

bilmiyor ki kavgam adlı kitabı okuyup nazizm hakkında bilgi edinen ve yahudi propagandasıyla cani olarak tanıtılan adolf hitler'i tanıyan düşünce yapısını anlayan insanlar var. ben de o insanlardan biriyim.

unutmayın ki adolf hitler milliyetçi bir politika izleyerek ülkesinde mülteci bulunmasına izin vermemiş. daha sonra avrupa da yayılım göstererek dünyayı para ile yöneterek barış ortamını yok etmek üzere programlanmış yahudi ırkını sonsuza dek yok etmek için uğraşmıştır.
Hakkında yapılan en sık eleştiri olan "kuran okumama" mevzusu göz önünde bulundurulduğunda, yazdığı tüm kitaplar okunmadan hakkında tek kelam edilmemesi gereken kişi.
pabucumun ateisti.

Türkiye'deki Ateistciklerin Öncülerinden biri.
Önemli çalışmaları bulunan bir biliminsanı, evrim biyoloğudur.
1941 yılında Nairobi'de doğmuştur. Lisans eğitimini ve doktora tezini oxford üniversitesinde tamamlamıştır. 1976da çıkardığı gen bencildir isimli kitabı yayımlandığı anda bestseller olarak onu dünya çapında bir üne kavuşturmuştur.

Tanrı yanılgısı isimli kitabı için türkiyede 2 kez dava açılmıştır. Ayrıca yazarın web sitesine türkiyeden giriş mahkeme kararı ile yasaklanmıştır. (Richarddawkins.net)
nedense hiç ısınamadığım bilim adamı. kaç yaşında adam ama hâlâ yeni ateyizt olmuş ergen gibi allah varsa Afrika'dakiler neden aç, diyerek gezip duruyor.

boşver, sen sadece biyolojik olarak ispat etmeye çalış girme felsefik laflara.
günümüz ateizminin en yürekli savunucularından birisi olmakla beraber, birçok çok satan kitabın yazarı olan bir biyologdur, oxford üniversitesi'nde profesördür. sözlükteki 1-2 niteliksizin eleştirisiyle yere serilecek adam değildir anlayacağınız.

doğal seçilimin birimi olarak gen teorisi (her ne kadar kendisi teoriyi ilk bulan değil de geliştiren olsa da) devrim niteliğindedir. sadece basit bir ateist değildir.
harika bir adamdır. bunu bir 0 teisti olarak söylüyorum.
Faith is belief without evidence and reason; coincidentally that’s also the definition of delusion; cümlesinin sahibi.
Kenya beyazı olup * tam adı clinton richard dawkins'dir.