1. 62.
    Popüler olana ve dolayısıyla çoğunluğa bakarak inanç geliştiren cahil ateistlerin en popülerinin bile ne kadar etikten uzak, sığ ve bayağı bir salak olduğu gerçeğini sabah sabah gözlere sokma amacıyla hortlayan başlık.
    #37528635 :)
  2. 63.
    Sonuç olarak din bilimsel değil adam istediğini atıp tutar aynı peygamberler nasıl atıp tuttuysa.
    #37528643 :)
  3. 64.
    bu başlık, geri zekalı ateistlerin geri zekalılıklarını çok keskin bir şekilde dışa vurmalarını sağlıyor ya, bayılıyorum. bunlara göre herkes hiçbir fikri olmadığı konular hakkında kitaplar yazıp örgütleşebilir. sonra da kendi çelişkisini görmeden gider erdoğan'ın diplomasını soruşturur. ulan sana böyle cumhurbaşkanı fazla bile... daha beterlerine layıksın sen!..
    #37528656 :)
  4. 65.
    inşallah, bocalama sürecinde olan gençlere sizlerin bu bağnaz hezeyanları tokat etkisi yaratır da kendilerine gelirler. ateistlerin ne kadar bağnaz olduklarının en net kanıtı olmaya aday bu başlık. akpliler erdoğan'ı bu kadar savunmadı be!..
    #37528660 :)
  5. 66.
    Ne diyor bu amk yobazı oğlum senin ateistlerle derdin ne. 2nolu entryde zaten cevap verilmiş adam bilimsel olmayan bi kitapı bilim yapmak icin okumak zorumdamı. Adı üstünde inanç doğru veya yanlış olabilir ama yinede bilimsel degil.
    #37528671 :)
  6. 67.
    biri kur'an'ı okumadan ateist olabilir, bana ne?.. ama biri okumadığını itiraf ettiği bir kitap hakkında dünya çapında bir propaganda başlattıysa ve binlerce mürit toplayıp dernekleştiyse orada dev bir akıl tutulması vardır. bu iki farkı anlamaktan aciz adamın nefes alıp verebilmesi?..
    #37528677 :)
  7. 68.
    Peki sen hinduistlerin bütün dini kitablarını okudunmu da tek gercek din islam dır diyorsun ve ona karşı propaganda yapmış oluyorsun. Senin için hinduizm ne kadar uzaksa darvin için islam o kadar uzak. bütün dini kitabları okusunmu adam ki islama giydirdiğini duymadım. Ayrica eskiden herkesin inanışlı olduğunmu mu sanıyorsun eskidende inanmayan insanlar vardı bolca bu topraklarda ama müslümanım deyip çaktırmıyorlardı. Neyse entresan bi kafa var sende ne anlatsak boş ilk okul eğitimden başlamak lazım belki argumentasyonlara gel.

Edit: pardon charles darwinden bahsediliyor sandım. Bu dawkins gerçekten islama giydirmiş. Ama olsun terörü yeterince içinden ayıklayamamiş bi dine kim giydirirse helal olsun.
    #37528683 :)