bugün

benzinciye gitmiş mini cooperlı bayan

az önce 6 yaşındaki oğlum bu başlığı okudu ve tam terbiyesi bozulacakken, kendisine bu açıklamayı yaptım. oğlumu terbiyesizliğin eşiğinden aldım.
lavabosu tıkanmış ve bir türlü açılmayan bayandır. kimyasal maddelerden de sonuç alamamış ve çaresizlik içinde kıvranıyordur. kendisi pompalamaya kalkmış ama tüm çabalarına rağmen başaramamıştır.

bu bayanın, esaslı bir pompaya ihtiyacı vardır. ricasını kırmak olmaz. pompalamak gerekir. elinize mi yapışır?
(bkz: beyni kıçında olan yazar)
rica minnetle olacak iş değil bu.
(bkz: yazarların fazla enerjilerini sözlüğe boşaltması)
Bulvar gazetesi müdavimlerinin hayallerini süsleyen bayandır herhalde ama bir dakika o gazete hala satılıyor mu yoksa millet arşivlemiş okuyup okuyup burda başlık mı açıyor?
güne fanteziyle başlamak, bu olsa gerek.
basmalı püskürtmeli edevata sahip damacana taşıyan veya benzinciye girmiş bayandır.
Rüyalar gerçek olsa seni her gün görürdüm.
(bkz: pump it)
ben her zaman pompalarım sadece yer, kişi ve zaman kavramında değişiklik oluyor diye cevap verilebilir.
(bkz: sen yeterki iste abla)
+ pompalarmısınız?
- kime ???
+lastiğe...
- bizde başka bişi sandık yaa.
banyosunda hamam böceği görmüş ve eski ilaç pompalarından kullanan ama korkudan eli ayağına dolaşan bayandır. pompada bir damla ilaç kalmayana kadar pompalanmalı ve hanımefendi huzura kavuşturulmalıdır.
kendisine şöyle bir şiirimle cevap vereceğim hatundur;

çevremde çok kız var,
pompalamazsam ağlarlar.
sırasını beklesin herkes,
size özel çok zamanım var.
enteresan fantazi.
"ne ima etmeye çalışıyorsunuz? ben sizin bildiğiniz erkeklerden değilim." denilmesi gereken bağyandır. şu ana dek yaşamış bilmem kaç milyar sayıda insanın hiç birinin karşılaşmadığı bağyandır ayrıca. bir gün ortaya çıkarsa haberim olsun.
dokunmayın şabanıma filminin açılış sekansında benzincide şaban'a * hallenen bayandır. ne var ki akabinde şaban olay mahallinden kaçmış; sonra da mahalleye gelince olayı büyük bir çapkınlık hikayesi olarak şoför arkadaşlarına anlatmıştır.

(bkz: yine bi durum oldu da)
çok kibar insandır. baksanıza, rica etmiş. nasıl da ezilip büzülerek söylüyor. mahçup yazık.
(bkz: sardım böbreği gazeteye verdim eline)
ben pompalayamam çünkü erken boşalıyorum.
Aklı sikinde olan yazarın başına gelebilir böyle durumlar.
Lakin bana gelmedi gelsin de istemem.

Bu tipler itici gelir çünkü. Ve de yurdum abazanlarına laf atıp kendini melek sanmak o daha da kötü değil mi uludaşlar.
Filmlerden başka nerede karşılaştınız bu olayla?
bir damacana satıcısının rüyasıdır.
lavabosu tıkanmıştır.
pompalamak gerekir. allah, dert çözenin derdini çözermiş.