bugün

Tan in ilk klip çektiği şarkısı. Bu adamın bilmediğim şarkısı yoktur. Buna rağmen sevmediğim şarkısı da yoktur. Normalde eski şarkılara dönüp bakınca biraz sıkıcı gelebilir. Adamın çıkış şarkısı olduğu halde hangi zaman dinlersen dinle etkileyici, kaliteli. her şarkısı gibi. Severiz.
bunu uygulamanız üzerinden sizler de görebilirsiniz.
''teşekkür ederim.'' cümlesinden sonra genellikle gelen ve sonuna ehe koyulan cümle.
kamuda üstün altına hitap biçimi.

bi keresinde kibarlık olsun diye dilekçeme rica ederim ekledim. demediği laf kalmadı il müdürünün. en son ee kes lan ne bağrıyon siki kırık dedim bende. yeni memuruz sonuşta. tersim terstir he.
http://www.youtube.com/watch?v=N__q5w3gz_E
çok başarılı bir tan şarkısı. bok atanlar, henüz kendi tarzları dışında iyi bir şarkı olamayacağını düşünen ergen tayfadır.
emir verme anlamında kullanıldığı için yaşça büyüklere kullanılması pek uygun olmayandır.
sosyal yaşamda 'dilemek' anlamına gelirken yönetim dilinde her nasılsa daha keskin bir hale bürünüp 'emretmek' anlamına gelmektedir ki, üstlerin astlarına yazdıkları yazılarda kullanılır.
sevilesi şarkı.
nezaket dolu kişiyi göt etmeye yarayan bir saçma espriden önceki cümle. evet, tanım bu. anladıysanız ne mutlu size, buralarda harcanmayın, gidin harvard'a falan başvuru yapın.

+sağol lan
-ne demek, rica ederim.
+hiç de bişey yapamazsın ihohoahadsgkahahahahahah.
-(sessizlik)
teşekküre karşılık olarak verildiğinde tek başına yarım kalan ünlem; zira bu cümleden sonra rica edilen şeyin de belirtilmesi gerekir.
ne güzel, ne anlamli sarkidir o. insanin derdine dert katar yine de caninin acimasi pahasina dinlersin.
tan'ın ilk albümüne adını veren parça. albümün en güzel şarkıları:
(bkz: kalbime gömüyorum)
(bkz: ağla ağla)
(bkz: asla)
(bkz: her bahar)
tanın bir şarkısıdır;

inanmiyorum nasil ayrildik
kime aldandik
kara sevdaydik
biz seninle daglara ferman dillere destan ellere husran

icime sigmiyor derdim kederim
ozledim yemin ederim
bilsen nasil carpiyor yuregimde ellerim
sigmiyor derdim kederim
ozledim yemin ederim
bilsen nasil carpiyor yuregimde ellerim

sevgilim bitti bu ask hoscakal diyorsun olsun
dag gibi ceker giderim
uzuntu yaratmam omrumu verdim yollarina serdim diye
hic onemi yok rica ederim
sevgilim bitti bu ask hoscakal diyorsun olsun
dag gibi ceker giderim
uzuntu yaratmam omrumu verdim yollarina serdim diye
hic onemi yok rica ederim
tan adlı zırtapozun şarkısıdır.sözlerini ilk başta dilekçe olarak yazmıştır.daha sonradan neden ben bunu şarkı yapmıyım demiştir...*
istek, talep bildirmenin yanı sıra teşekkür ederim diyene yapılan geri beslemedir.