bugün

bir şikayet etsek yatarın kesin.
büyük suçtur. cezası idam olmalıdır.

edit:
aaaaaaaaa üstüme iyilik sağlık. pedofili hastaları eksilemiş. hemen ip'den tespit edilsin bunlar. gerekli yaptırım uygulansın.
sürüm sürüm sürünmek isteyen erkeğin yiyeceği halttır.
(bkz: sikerler kamil hepinizi sikerler)
15 yaşından büyükse kızın rızası aranır. Kız 6 ay içinde bizzat şikayet etmezse yapılan eylem suç sayılmaz. Bu süre içinde kız bizzat kendi ifadesiyle şikayetçi olursa yapılan eylem çocuk istismarı kapsamına girer. "ileride evleneceğiz" gibi bir bahane ile kandırılmışsa, bu sayede isteyerek ilişkiye girmişse, bu da çocuk istismarı sayılacak ve yarrağı yiyeceksiniz.

Eğer kız 15 yaşından küçükse Rıza aranmaz, yapılan eylem şüphesiz çocuk istismarı kapsamına girecektir. işte o zaman yarraklardan yarrak beğenin.

Beybi!
(bkz: gönül ilişkisi)
(bkz: cinsel ilişki)
(bkz: ilişki)
siz reşitseniz pedofiliye girer.
kanuna göre suçtur.
bekir bozdağ'a göre rızası varsa,
aile bakanlığına göre sadece 1 defaya mahsus,
akp savcılarına göre ise ilişki esnasında bağırmıyorsa sorun olmayacak ilişkidir.
Kadin ya da erkek olmasi fark etmez, suctur.
Hem yasal olarak hem de etik olarak uygun olmayan davranıştır.
Scope uygulamasında varlığı anlaşılan ilişki. 15 lik kızlara 40 lık adamlar yürüyor.

Garip şekilde buna karışan yok.
Nerden bakarsan bak sapikliktir varsa aranizda böyleleri karsima cikmasin kabak gibi oyarim.
Tehlikeli iştir. Suçtur.

Lakin, ülkede çok fazla ilişkiye giren var. Suç biraz da, kızın ailesinde. 13-14 yaşındaki kızın instagram hesabı mı olur lan? Ordan kendi fotosuna yorum yapan eşek kadar adamlarla buluşursan, sonuç bu olur.
suctur.
18 yasindan kucuk, kiz yada erkek fark etmez, cocuktur. rizasi var ama hebele hubele diyenin de boyu devrilsin bak kibarca beddua ediyorum kufretmeyeyim diye.
iki reşit olmayan olunca noluyordu?
sadece 18 yaşını doldurması da bir kızın artık akli unsurlarının geliştiğini çocukluğunun bittiğini göstermez. reşit=sikilebilir diye bi algı oluşuyor. bence bu reşitlik olayına saplanıp kalmak da biraz saçmalık. ne kadınlar tanıdım 23-24 yaşlarında dünyadan bir haber, kendileri ile ilgili karar almaması gereken ama almaları sonucunda sürekli yanlışlara düşen ve bundan isyan eden ama tekrarlamaya devam eden. (tanıdık geldi mi)

ha ben demiyorum ki gidin reşit olmayanlarla birlikte olun. hayır. ama amsalak olmayın. gidip böyle olgunlaşamamış kızlarla ilişkiye girip bunlarında hayatlarını bok etmeyin. bu tip kızlardan ziyadesiyle uzak durun. öncesinde birey olabilmiş, sonrasında kadınlığını kavramış insanları sevin. onlarla birlikte olun.

çünkü bu iyiliği onlara siz yapmazsanız biz yapmazsak kimse yapmaz. sonra elin oğlunun elinde heba olur giderler.

bahsettiğim şey önemli. umarım anlatabilmişimdir.
hem müslümanım deyip, hemde bunu eleştirmek ne güzel bir kafa lan .
Size meşhur bir arap ismi vereyim mi? ))))
Edit : isim vermediğim halde eksilendiğime göre milletin yarası var ki, gocunuyorlar. Sizde biliyorsunuz hangi pedofil den bahsettiğimi.
tck kapsamında suçtur.
fakat kız sizi reşit olduğuna inandıracak beyanlarda bulunmuşsa ve dış görüntüsü de elveriyorsa suç olmaktan çıkar.
(bkz: jail bait)
Kimliğe bakılmadan ilişkiyede girilmez bu devirde amk.
15 yaşında bir kızın 20, 24-25 yaşında bir kızın 15-16 gibi göründüğü durumlar olmaktadır. Bu nedenle bir ilişkiye başlamadan önce mutlaka kimlik kontrolü şart bana göre.
yani yatacağın hapis bir yana içerde gardiyanlardan yiyeceğin dayağı düşünmek bile istemiyorum.
suçtur. kesin ve net.
Aklım Erkeğin yediği cezada değil cinsel ilişki yaşının buralara nasıl indiğinde.