bugün

"süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn"

yaşanılanların özeti bu...

inanılmaz kakam var, boku ucuna getiriyorum tekrar geri bırakıyorum, biseksüel olduğum için inanılmaz keyif alıyorum. bir yandan da darta atış yapıyorum, her attığım 12...

canım burnumda, tuvalete gidesim yok, keyifli iş ama sıkıntı beni öldürmek üzere. doğruluyorum ve camdan dışarı bakıyorum, likörlü kahvem elimde karşıdaki lisenin çıkışını izliyorum, parlak oğlanlar, çıtır çıtır kızlar... bir anda erekte olduğumu farkediyorum ve işte o an... o an, benim en tehlikeli olduğum andır, şuna emin olun, aç bir aslanla 3metrekarelik bir kafeste yalız kalmanız sizin için daha iyi olacaktır o anda benim yanımda olmaktan...

karşı komşunun kızı... 175 boylarında, düzgün fizikli, kumral, yeşil gözlü, ufak ve dik göğüslü bir çıtır. bu özellikleri o anda ilk kez dikkatimi çekti çünkü kurbanımın fiziksel özelliklerini onu kafaya taktığım anda inceler ve analiz ederim.

boy - ok
pos - ok
göz - ok
göt - ok
göğüs - ok
cilve - ok
dudak - ok

kız komplikeydi, apartmana girdiği anda içimden onun adımlarını hesaplıyorum,

" 1. kat 3. basamak, 2. kat 8.basamak..."

gözlerim kapalı, ve ilk etabın finali, 5. kat son basamak...

bir anda açtım kapıyı, irkildi, bana baktı ve gülümsedi, "iyi günler."

anlamsız bakışlarla baştan aşağı süzdüm, o da kendisine şöyle bir baktı, "acaba ne var?" diye. tekrar bana baktı ve, "ne var?" gibisinden kafasını salladı. elimi uzattım, sıkmak için değil,avucum gökyüzüne bakacak şekilde karın hizasında duruyordu, elime baktı, bana baktı ve "iyi günler" dedi tekrar.

"iyinin kötünün mektebini sikerim ulann" diye kısık sesle küfür edip saçına dalıp ağzını kapattım.

ince çığlıklar burun ve kulak deliklerinden çıkıyordu zira ağzı canlı bir istiridye kadar kapalıydı. eve zorla soktum hole doğru ittim, yere düştü, "napıyorsun sen?" dedi. "yaşın kaç?" dedim. "bugün doğum günüm, 18 oldum." dedi gülümseyerek.

ooorrrossspuuuuuuuuu, götüne pirinç sokup ateşe oturtmalıydım onu ama yapmadım, erteledim. bir anda üstüne atladım,

"benim mi olacaksın kara toprağın mı?"

"senin olacağıma kara toprağın olurum daha iyi pislikkkkk." diye karşılık verdi.

"hayhay"

ağzına sağlam bir tokat attıktan sonra jiletle 2 tendomunu birden kesip balkona koştum, yeni aldığım devatabanı isimli saçma bitkiyi kapıp yanına koştum tekrar. biraz solumamı düzene soktuktan sonra, kızın yaşlı gözlerini izleyerek üzerindekileri sadistçe yırtmaya başladım.

polarının fermuarını kasıtlı olarak vücudunun hassas yerlerine sürterek derin kesikler atıyordum vücuduna, işte bu benim varoluşumdur, acı... bana değil, karşımdakine, acı...

ağlıyor ancak götten local anestezi yemiş timsah kadar sükunetli duruyordu, kıpırdayamıyordu, kıpırdarsa sinir uçlarını yakacağımı söylememle alakalı da olabilirdi bu fiziksel sakinliği, içinde ne fırtınalar kopuyordu bilemem...

çırılçıplak kalmıştı, fermuar kesiklerinden akan kanlar kızı iran bayrağı gibi yapmıştı, aklıma bir an kızı göndere çekmek gelmedi değil fakat mekan ve zaman müsait değildi, enselenebilirdim...

devatabanını saksıdan söküp attım ve sağ elimle bir avuç toprak alıp yavaya kaldırdım yumruğumu, avcumun arasından ince ince düşen toprağa ant olsun ki kara toprağınsın güzelim... kafamı göğe çevirdim ve bağırdım,

" bu kış komunizm gelecekkkkkkkkkk"

bir anda elimi kızın cinsel organına soktum, gözleri büyüdü ve dudaklarını sıktı, sanki gözyaşları suratıma fırlayacak ve beni geriye fırlatacakmış gibi hissettim, kurtulabilirdi, gözlerinin açısından çıktım ve toprağı kızın içine doğru sokmaya devam ettim.

çığlık çığlığa gözleri...

"benim değilsen kara toprağınsın lannnnnnnnnnn"

"lütfen canım yanıyor, sen sahip ol bana, topraktan oldum olası nefret ederim, bir toprak sergen vardı bilir misin?"

şaşırdım, ne diyordu bu amına koyim? ben kimle, ne yapıyordum?

"evet bilirim, şu program falan sunan değil mi?"

"hay yaşa, o işte. nası irrite bi adam ya... hadi içime gir."

saatlerce ona sahip oldum, toprak biraz humusluydu, hasat dönemi zorlu geçecek, kış kapıda, sen çok seksiydin güzelim, makasım elimin altında değildi dua et, tanıdın mı beni? ben senin kabusunda karşına çıkan yakışıklı soytarıyım, istiyorsun ama söyleyemiyorsun, ulaşılmazım, utanç vericiyim ama çekiciyim. evetttttttttttttt.

"ich kommee, ich kommeeee"

"me too, me tooo"

"oooooooooah"

"offfffffff"

"........."

"süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnn"

jiletim körelmişti...
o değil de, kızın götüne pirinç, mısır falan sokup ateşe oturtmak güzel fikirmiş. onu da yapıcam sonra size anlatıcam.

tanım: çok zevkli olay.