bugün

Kendini moda sokma kardes biz buna 25 yas sendromu diyoruz zor donemler 28 de son bulacak degiştiremedigin seyi kabul edeceksin turkıye sartlarımda benim gibisi yoktur ne demek ben 40 yasında işsiz evlenmemiş bir adam tanıyorum senelerdir altılı ganyan oynuyor belki parayı bulurum diye. Senden bin kat boş.
(bkz: hayırlı forumlar)

ama kırmızı reçeteyle satılan bir ilacı almış olarak yardım edeceğim. birincisi sandığın gibi bir etki yaratmayacak bu bir. anlattığın gibi durumdaysan ritalinden çok anti depresana ihtiyacın vardır. gidip doktora dikkat dağınıklığınız olduğunu söyleyin ve ritalinin iyi gelceğini düşünüdğünüzü söyleyin. daha önce aldım filan demeyin biliyorsunuz çıkıyor artık bunlar kayıtta.

doktorun insafına kalmış.

(bkz: ritalin/#32542905)
oturdum adam kucağıma ritalin attı film mi çekiyoruz manyak.
Doktora gidin derdinizi söyleyin, belki size daha iyi yardımcı olabilecek daha uygun bir ilaç ya da tedavi vardır.

Hani o da doktor sonuçta, onca yıllık eğitim, onca bilgi, onca tecrübe falan. Bir Google olmasa da onun da bir diyeceği olabilir.
itina ile yazılır.
konsantrayon eksikliğin olduğuna dair şeyler söyle, hiperaktif hallerde bulun. hiç düşünmeden yazıyorlar.
psikolog ilaç yazmaz, psikiatriye sevkini iste.
ritalinden daha etkilisinin denenmesini tavsiye ettiğim durum. (bkz: concerta) kalbe biraz zararlı ama aralıksız 10 saat kalkmadan Çalışabiliyorsunuz. ama Çok sakin bünyeleri bile karavana sam'e dönüştürür.