1. 211.
  mal oğlu maldır. bir iki videosundan anladığım kadarıyla bağırıp çağıran ve bunu adamlık sanan bir eleman. böyle insanların meşhur olması kadar boktan bir şey yok.
  5 -1 ... lemmynin koca et beni
 2. 212.
  Kendisinin yaşantısını hayal bile edemeyenler eleştiriyorlar. Reynmen adamdır.
  -3 ... koronavirus
 3. 213.
  reynmen kim.. ajdar kadar değerli değildir amk.
  1 -1 ... uralaltaysayan
 4. 214.
  ünlü olması hakikaten çok bottan bir durumdur. bu fenoların ünlü olduktan sonra ''işe yarar ne yapıyorum?'' sorusunu ıskaladıklarını düşünüyorum. soytarılıkla ünlü olan çok kişi var da, ünlü olmaya, ünlü kalmaya değer ne yapıyorsunuz? dönemlik işlerle kimse anılmaz. bu tip sabun köpüğü ünlülerin yeri sürekli yenilerle dolar. sistem de eskileri dışarı atar. yani pohpohlanmanız bitince sorgulamaya başlayacaksınız bunları, ama tükenmiş olacaksınız. gençsiniz, aptal değilsiniz, cehaletinizi giderin ki mutlu bir ömür yaşayın. sizi sevdiğimden değil bu ülkenin gençlerini sevdiğimden yazdım. aranızdan biri okursa ne ala!
  1 ... boyle buyur zerdust
 5. 215.
  (bkz: adaletini sikeyim dünya)
  1 ... lucianus
 6. 216.
  yine ezikleri kudurtmuş. kıyamam. sizin ne vasfınız var da adama sallıyorsunuz amınakoyim sanki bana dünyayı kurtarıyolarmış da mola verip bu piç kim demeye başlamışlar. adamın sesi gayet iyi tip de var ki kızlar beğeniyor, ee ünlü olmak için bu ikisi kafadan yetiyor zaten. ne ağladınız aq. evet.
  1 -1 ... hastayim ulan sana
 7. 217.
  gıcık bir tipi var bu oğlanın.
  3 ... stroszek