bugün

tv makinasının şeker mi şeker yapımcısı.. yarabbim bir insan'ı nasıL bu kadar şirin yaratabiLirsin?.. makina'nın neşe kaynağı, seyirciLere gaz vereni.. "5, 4, 3, 2, 1, aLkıııııııııııııışş.." kraLsın ya..

ayrıca; rekLam arasına girdiğimiz sıra dışarı çıkma için hamLe yapmışızdır kaytan bıyıkLı diLber iLe.. fakat güvenLik kapıLarı kapattığı için dışarı çıkamadık.. benim dert yakınmaLarımı - zor tutuyorum kendimi, patLayacak şimdi mesanem- duyan reyhan abLacım beni ve kaytan'ı koLumuzdan tutup dışarı çıkarmıştır.. ki ingiLiz kraLiyet aiLesi tarafından bu davranışından ötürü reyhan abLama sir * ünvanı veriLmesini istiyorumdur..

reyhan abLa.. beni de aL yanına.. *
(bkz: reyhan tüysüz)
(bkz: melis tüysüz)
tanışmak istediğim kişilerdendir nedense. çok alımlı işini yapan birisi gibi görünmektedir. (bkz: hanımefendi)
her disko kralı'nda sıkça gördüğümüz hatundur.
koskoca şovun perde arkasındaki kahramanıdır. okan kameranın önünde programı götürürken o da kamera arkasında düzen, sağlamakta. hatta okan sık sık birçok şeyi kendisine borçlu olduğunu dile getirmektedir.
bakımlı kadındır. yani televizyondan öyle gözüküyor.
okan bayülgen'e ait veya tapulu değildir. * saba tümer le bu gece'deki yönetmen hüseyin gibi olayları arka plandan yürüten kişidir.
programa katıldığım birgün bana dönerek "hey sen bana baksana" diye seslenmiş; naçizane kibarlığımla "efendim" dediğim akabinde yüzlerce insanın arasında "sen değil, arkandakine seslendim atlama ordan hemen" diye ayar vermiş takribi bir buçuk saat sonra etrafımda kimsecikler yokken "özür dilerim kırmak istemedim seni" diye gonlümü almaya çalışan sıradan insan. be ablacım ayarı verirken milletin içinde naralar atıyorsun ama iş özür dilemeye gelince bayağılaşıp tenhada yapıyorsun ayıp değil mi. bunu da okuyorsan sana tek diyeceğim "allah seni bildiği gibi yapsın"
gürgen öz'ün kendisine yaptığı şakaya şurdan ulaşılabilen yapımcıdır. şaka da değil ya neyse.

http://www.youtube.com/watch?v=PeCU-o4vI8I
http://www.youtube.com/watch?v=zayntVc734g
tv camiasında eşine nadir rastlanır( rastlayabilirseniz ayrıca) elit, zarif, hanımefendi kişilik.
okan bayülgen in korktuğum tek kadın yakıştırmasını yaptığı ablamız. 30 u geçkince.
okan bayülgen'i cekip ceviren sempatik kadin.

https://twitter.com/#!/reyhantysz
tv8'in az önce attığı bir tweet'e göre kral çıplak programını okan bayülgen ile birlikte sunacakmış. hadi bakalım...
bunlar anca asistanlarının ardına sığınırlar.
bunca yıl sempati duyduğum artık umrumda olmayan insandır.
okan bayülgen in güntekin onay ıdır. rıdvan dilmen nasıl çoğu cümlenin sonuna "di mi güntekin" deyip güntekin den onay bekliyorsa, okan bayülgen de "değil mi reyhan" "neden yapmıyoruz reyhan" "yanılıyor muyum reyhan" tarzı kalıplarla kendisi ile muhabbet içindedir. okan bayülgen in bir şeyi yorumlarken yüzünü hep reyhan a dönmesi de çok gariptir. "biz akıllıyız, bunar anlamıyor biz kendi aramızda zekice çözüyoruz olayı" muhabbeti yapmaları gerçekten gıcık ani.
Kral çıplak programında Tanju çolakla girdiği ofsayt muhabbetinde saçmalamış kızarıp bozarmış zor anlar yaşamış en sonunda da tanjudan sen ne diyo reyhan ayarını yemiş ve ait olduğu yere yani kamera arkasına dönmüştür yeniden.
ağdacıdır.
güncel Önemli Başlıklar