bugün

on ikinci nesil dönüş yapan bir yazar.
inş tramesidir.
Troll olmadıkça hoş gelmiş yazar. Trollse selam yok.
nazmiye bugünleri görse gurur duyardı kendisiyle. resmen korsanı çıktı piyasaya.
Evde kalmış kız kurusu Bir yazardır.
eskiyse beni mutlaka tanıyacak olan yazardır. ya çok seviyodur beni ya da nefret ediyodur, yapım bu çünkü.

inşalla 25 yaş üstü ilik gibi hatundur.
Club'da düşürdüğü karılarla övünmüş çok güzellerdi diye. Eh demek ki bi kıza bak bi yanındaki ayıya bak derken bahsedilen ayı olabilir bu. ikincisi club'daki kız ne kadar bilinçli düşünüyordur muamma. Üçüncüsü aşık olunmak/hoşlanılmak başka bir şey sikiş için tek gecelik takılmak başka bir şey. O yüzden böyle şeylerle övünme kardeşim boşver.
Arkadas napti ben hic anlamadim.

Fotosunu gomcektim halbuki vazgeçtim simdi araya kaynarim..
kendindenyeyabancikadin ile samimiyetsiz bir tartışmaya giren ilginç bir yazar...

sözlük kızlarının patileri başlığına kazık gibi bir şey attığından beri tiksiniyorum adamdan...
o esnada yemek yiyordum kardeşim. yemeği olduğu gibi bıraktım.
(bkz: #45064946)

(bkz: #45065159) cinsiyetçilik yaptığı için, kadınların tercihlerine saygı duymak yerine küstahça konuşup hakaret ettiği için gereken yerlere şikayetlerimi yapmış bulunmaktayım..

bu ülkede kadınlar ve cinsellik bir tabu olmaktan çıkana kadar mücadelemizi esirgemeyeceğiz...

en büyük görev biz erkeklere düşüyor bu konuda...

sen ve senin gibi ahlak yoksunlarına bu sözlükte yer yok koçum. hareketlerine dikkat et.
troll mroll dinlemem ben.
Ne oldu kavga buradan mı devam amk. Ona göre konuşlanacağım.
Feci boş yapıyor.
aynen herkes ilim irfan kusuyor, bi bu çocuk bozuyor ortamı amk. şu boş yapma muhabbetinden bi bıkmadınız.

burada ortam böyle, beğenmeyen yallah wiki'ye.
Kinamiyo seviyorsan git konuş bence.
yazdıklarını okurken keyif alıyorum diyebilirim ama muhtemelen konuşsak anlaşamayacağım bi kişilikte kendisi.
söyledikleri silik sebebiydi eyvallah da sabahtan beri 10 farklı hesabın sözlüğü yarrak fotosuna boğduğu bir ortamdan bahsediyoruz, neyin alınganlığını yaptınız yani? çaylak yapıp geçseydiniz bari.

neyse 10 gün çaylak bekleyeceğine yeni hesap alıp 3 günde yazar olsun. karda sayılır bence.
Geri döner elbet.