bugün

Görmekten en çok hoşnut olduğumdur.
ilk önce konulması gerekendir.
(bkz: Fotoğraf dairelerindeki atatürk resmi)
Şöyle ayrıştırıcı başlıklar görünce bi gülme geliyor komik geliyor bana :d
Resmi dairelerdekş huzur veren tek fotograftır. Rahatsız olana çerçevesini verelim. Soksun bir yerine.
Eğer rahatsız olan varsa gelsin göstereveğim çok güzel bir şey var. Sülalesine kadar yeter.
görsel
Teslanın siktiği ampulcülere dert olan fotoğraftır. Yanlış anlaşılmasın tesla abimiz de iyi adamdır sikine sağlık.
Sadece resmi dairelerde değil, bulunduğu hemen her yerde Atatürk'ü hatırlamamızı sağlar. Hoş hatırlarız da ne olur? Siyasi iklimimi değişir Türkiye'nin? Sonra yürekte bir sızı... Ancak gene de olsun. Fark etmez. Yarınlara dair verilen umuttur gözleri. Ve hiç bitmeyen özlem...

Bir de atatürk portreleri var. Sadece birinden korkarım. O atatürk portresini görünce korkarım. Bana hep 80'li yılları hatırlatır. Bana hep 80'li yılları hatırlatır. Türkiye'nin altının oyulmaya başladığı o yılları:

görsel
Bizim üniversitede yerini RTE'ye bırakmıştır. Üzücü.
Oo troll bebeler doluşmuş gene.
Alırım bi dal.

Bu ülkenin kurucusu "ulu" önder atatürk. izinde olan gençler olarak da sıkıldaysan hadi kaldırmayı bir dene?

Aslan parçaları sizi.
Kuyruk acisi ne kadar kotu bir şey degil mi? Ee bi insan halk savas verirken ingiliz muhipleri cemiyeti'ne uye adamin torunu olursa o kuyruk hep acir durur. Dedelerini hoplatan adamin fotografini gorunce kuduruyor köpekler.