bugün

Biraz uğraştırdı ama değdi.
görsel
Heeellöö. istanbuldan katılıyorum. Umarım iskeletlerimi beğeniyorsunuzdur lol.
ilkokuldan beri arka köşe sırada oturup defterlerini resimlerle dolduran çocuktum, lisedeyken portre satardım. Aşık olduğum kadına belki de binlerce lira edebilecek kalitede portrelerini hediye ettim, duvarlarını doldurana kadar onu çizecektim ama işlerin o kadar uzun sürmesine izin vermedi. Sağlık olsun.

merak edenler için 6-7 sene öncesine ait çalışmalarım için, deviantart'da ogzzmert
15 yıl sonra ilk defa kaleme dokundum ve çizdim hayatımda hiçbir duyguyu bu denli mahzenlere atıp özlememişim, ama o eski halimden eser yok..

Bir zamanlar (orta okul çağlarında, bu babanızın) yaptığı resimlere resim öğretmeni bile inanmazdı sen yapmadın diye vay be..

Beni resime, şiire soğutan bu sistem size neler yapmaz zanim evlatlarım, zaman kötü..
Spor ve müzik yeteneği sıfır olan bir kimse olarak, nispeten başarılı olduğum alan resim diyebilirim.
Kara kalem değil de ben sevdiğim şeyleri kuru boya ile çizmede iyiyim.
bıraktım. çünkü çok gereksiz, hayatımda hiç faydasını görmedim.
boyayabilenler de var.

görsel
görsel
Ufak tefek karalayabiliyorum daha iyiler varken bize laf düşmez.
Amatörün dibiyim ama çiziyorum.
Küçük prens çizerim boş vakitlerimde.

görsel
görsel
görsel

kızım...
Buyrun benim, karakalem çizerim.
işyerinde iken tükenmez kalem ile bu kadar oluyor.

görsel

(10 dakika da yapilmistir [toplanti sırasında])
Aslolan febe arkadaş büyük ihtimalle benim çizimi de internette araştırdı, lakin bulamamıştır has ve has kendi çizimimdir.
Zira 10 yıl geçmiş üstünden vay anasını .
görsel

Millet internetten arak resimlerle hava atma çabasında.
boş zamanlarımda keyif alarak yapıyorum çizim yapmayı. iyi ya da kötü çizmeniz önemli değil yeter ki bişeyler karalayın ve size sağladığı huzurun keyfini çıkarın. bir iki çalışmamı paylaşayım.

görsel
ben değilim. eğitim hayatım boyunca 5 üzerinden 3'ü geçmedi notum. oda resim çizdiğim için değil sırf resim defteri getiriyorum diye hoca sağ olsun.
görsel
Bizde de var bir şeyler efendim.
imzayı karalamış olduk
harbiden ressamım...35 sergim var kişisel... profesyonelim...tutkuluyum...
profesyonel olmasam da biraz bir şeyler karalayabiliyorum.

görsel
liste yapılacaksa en sona beni yazın piliz.
görsel
Beğendiğim bir çalışmam...
Kalem elimde ağlar. Bir insan ancak bu kadar çizemeyebilir.
akasya agaci cizeyim dedim fakat bu daha cok akasya duragi oldu.
görsel
Muhammed ali. Herkes bilmez.
görsel