1. 21.
    Önemsiz gördüğümüz kağıt parçasını bile üretemiyoruz. Böyle zamlarla karşılaşmamız gayet normal.
    2 ... iiiblacktoothiii
  2. 20.
    ilkokuldaki numunelerini hala sakladığım notizbloklar.

edit: şimdi baktım da bu nsl türkçe yea :(
    4 ... cunku ask yazilgandir
  3. 19.
    bugun sulu boya icin resim defteri baktim ve 20 sayfalik bir defter 50 lira.

50.

bir iscisinin bir gunluk parasi. 10 saat calismasi demektir.

bize cok engel oluyorlar.
    9 ... angel of the hell
  4. 18.
    öğretim yıllarında taşınmak istenmeyen, resim dersinde açılıp 1 hafta boyunca bir dahaki derse kadar kapalı kalan, ders olmaktan çıktıktan sonra bunalan bünyenin ilacı adeta resim defteri.. öyle kırıldıkça, bunaldıkça, aşık oldukça, birine özel bir hediye vermek istendiğinde koşulan yer.
    ... cilekrazzi
  5. 17.
    (bkz: paint net)
    ... ee caylar kimden
  6. 16.
    mahrumiyet yerindeki çizgili defterine resim yapan öğrenci için harika bir defterdir.
    ... simardi kilitlendi dondu kaldi
  7. 15.
    (bkz: çöp adam cenneti)
    ... puldüşü
  8. 14.
    beden eğitimi derslerinde de öğretmen eksikliği yüzünden resim dersi yapmak zorunluluğunda kalınınca taşımanın daha cok ıstırap verdiği defter. ben içine şiir yazardım o ayrı bir şey.

--spoiler--
    her şey yapılabilir
    bir beyaz kağıtla
    uçak örneğin uçurtma mesela
    altına konulabilir
    bir ayağı ötekinden kısa olduğu için
    sallanan bir masanın
    veya şiir yazılabilir
    süresi ötekilerden kısa
    bir ömür üzerine.
    --spoiler-- *
    1 ... dus pesinde dus pesime
  9. 13.
    ilkokulda, sabah çanta hazırlanırken, ilk önce koyulan, allahın her günü okula götürülen defter.
    ... bylait
  10. 12.
    resim ile uğraşan kişiler için en vazgeçilmez defter çeşitidir. kendi içlerinde de yapılacak resime göre ayrılan (kağıt çeşiti, gramajı bakımından) benim için olmazsa olmazlar arasında yerini almış olan bol bol çalışma yapmamı sağlayan defter.
    1 -1 ... marla singer