bugün

Aynen sözlük.

Hayır eminim rüya değildi. Bak çiddiyim.

bana doğru yaklaşıyordu kadıköy barlar sokağından. Yavaş ve bir o kadar da güç adımlar atıyordu. Eğer fonda bir müzik olsa; kesinlikle jimi hendrix çalardı.

Benimle göz göze geldi. Yüzünde hafif bir tebessüm ile beynimdeki serotonin hormonunu okşadı. Pastel mor saçları gayet bakımsız görünüyordu, ki en sevdiğim...

ruju yoktu eminim. Dudaklarında ölü bir morluk hakimdi. Yanaklarını ise sanki benim ruhumu çizermişcesine koyu ve keskin bir allık ile süslemişti...

içim gidiyordu sözlük. Aramızda takriben 7 adım kalmıştı ve ben 1 tane bile atamıyordum adım. 7'sini de ondan bekleyecek değildim ya! Bağırdım ben de hızlı olması için. Ancak beni tavlamak için yavaş hareket edip soğukkanlı olmak gerekirdi. Bunu nereden biliyordu? Keşke bilmese de o an uygulamasaydı. O an dediğim az önce; şuan hala bitkin adımlarla yanıma geliyor. Son 2 adımı kaldı.

Birisini afrika, diğerini amerika Kıtası için atsın. Bana toprak ve Dehşet getirsin istiyorum. Hala bekliyorum, o iki adımdan ilkini atmak üzere. Ayağında çizmesi parlıyor. Yüzündeki ifadeye odaklanmamı engelleyen tek şey de o zaten.

Bakın şimdi gelsin hayatınızda ilk defa naklen entry okumuş olacaksınız ve belki de bir aşka tanık olac...

+tosbik kalk amk. Kalk yerine yat. Salak ya koltukta uyuyo. Sie qo odana.
Çok da enteresan olmayan olay.

Not: şu yazar sevinsin diye saçımı boyatacağım.
neredeyse imkansızdır sözlük. yani, zaten bildiğiniz üzere; iş renkli saçla falan da bitmiyor.

benim işim grunge'la sanırım.

uludağ sözlük'ün en kafa yazarlarından, 12 puan veren yunanistan gayet güzel anatmış; (bkz: grunge/#7798884)

bizim kızlarda beyin yok olm. aşağılıyorum sanılmasın, dibine kadar aşşşşşşşaaağılıyorum.

mizaç çok önemli. baksana aseksüel lafını götünden anlayanlar mevcut. la benim verdiğim mesaj o mu amk insan az beynini kul... neyse amk eheh gerek yok zor durumda bırakmaya.

özetle zor iştir. anca rüyanda görürsün sky ferreira'yı.

not:

(bkz: türk kızları ne biçim lan)

bak bu başlıkta bir deney yapacağım yakında. sonuçlarını da bir bir paylaşacağım sizlerle.

he bu arada; erkekler asıl siz yarra yediniz ben sizi en başta uyardıydım o üzüldüğü halde trip atmayan kız başlığında. size de sıra gelecek.

alayınızın pisliğini ortaya dökeceğim.

(bkz: toplum mühendisliği)

(bkz: coming soon)
Renkli derken.

(bkz: ) kahverengi de bir renktir.
görsel
eğer ki saç uçuk bir renkte ise dikkat çekebilir. onun dışında gayet normal bir durum.
güzeldir.

nedense aklıma direkt marjinal tosb... lan zaten başlık onunmuş ahah. lan. bi dakka ben de marjinal tosbaga'yım zaten amk. hay aq çay içcem ben.
ilginç bir şekilde hoşuma giden durumdur.Marjinallik değil bir hoşluk olarak görüyorum.Özellikle turkuaz çok yakışıyor bir kadına.
Normalde sevmem ama maltepe'de yeşil saçlı bi kız gördüm bittim resmen böyle bi güzellik yok.
güncel Önemli Başlıklar