bugün

görme engellilerin sesini duyuruyor.

milyonlarca kere tıklansa ne iyi olur.
facebook'a işe yarar bir şey koymaya ne dersiniz?
lan madem bir güzellik yaptınız niye bu boku filmin izlenme oranına bağlıyorsunuz? jotun tanıtımını gene yapar. hatta daha güzel yapardı...

dininiz imanınız para lan! bir şeyi de sırf hayır için yapsanız dişimi kıracağım.
murat demirok: ''iyi ki varsınız.''

sen de iyi ki varsın güzel kardeşim. destek olalım.
facebook hesabımdan da paylaşmış olduğum yararlı bir etkinlik.
gri yalnızca renk körleri içindir şeklinde devam edilesidir.
(bkz: yiyin gari)

yok lan, yanlış oldu. "izleyin gari!"
yaklaşık 2 dakika süren bir video ile görme engellilere destek olabilirsiniz. ayrıca facebook ve twitter da da paylaşarak desteğinizi arttırabilirsiniz.
(bkz: körler de bizi görecek mi)

not: başlık sol çerçevede kalsın diye amma saçmalıyorum yaaa!
(bkz: en az dört kere tıkladım)

ayrıca defalarca tıklamanın mantığını çözemediğim olaydır.
izlemek yetmez, izlettirilmesi gereken proje. özellikle sosyal paylaşım sitelerinde paylaşırsanız daha fazla insana ulaşacağı için daha faydalı olacaktır. hatta üşenmeden erinmeden mail olarak arkadaşlarınıza yönlendirebilirsiniz.
http://www.renklerherkesicindir.com/ paylaşımın çoğalmasına katkıda bulunulması gereken bir sitedir .
katıldığım sosyal ağlarda paylaşarak desteklemeye çalışacağım hede. şimdi herkes internet delikanlısı olmalı ve mümkün olduğunca çok tıklanmalı.
(bkz: up up up)
tanım: devlet bahçelinin puskevit demesinden daha önemli olan hede.
yedi sekiz defa izledim. paylaşırım da ben bunu. ama anlamadığım için soruyorum; tıkladıkça ücretsiz yüklenmesinin mantığı nedir sözlük? cehaletime dur demek için olaya açıklık getiren olsa keşke.
insallah hepimizin ufakta olsa faydasi olur. ikeros kardesimizi de burdan kutlamak isterim.
herkes bir kere tıklasa ve izlese görme engelli olanlar da artık renkleri bilir. çok zahmetli bir iş değil sadece bir kaç dakika.
şu an 62374 kere izlenmiş kısa film.
duyarsız kalmayalım.
sol frame de kalması için çabalanası başlık. her gören kişi bir görme engelli adayı değil midir?
66261 efendim. hızla ilerleniyor.
--spoiler--
türkiye'de 700.000 görme engelli var. film, şu ana kadar 88259 kere izlendi.
daha fazla bilgi almak ve yazılımı edinmek için altı nokta körler derneği i̇stanbul şubesi'ni arayabilirsiniz.
0212 291 91 7
--spoiler--
sayı hızla artmakta. gayret edelim.
gerçekten hoş bir kampanya. desteklemek de çok kolay daha ne olsun?
anasayfam dolsun taşsın efendim, rahatsız olmayacağım. *
paylaşalım, paylaştıralım.
türkiyede 700.000 görme engelli var, umarım izlenme sayısı bunu kat kat aşar.
ailecek severek beğenerek izliyoruz. *
güncel Önemli Başlıklar