bugün

versus olmayacak kıyaslama. zira vw nin olduğu yerde renault anca önünü ilikler, gider.
Huauahaha hiç güleceğim yoktu dediğim karşılaştırma.

Renaultun kazması mı alacak bu karşılaşmayı ? yanından bile geçemez. Çukurlara girişi, viraj alamaması, koltuk rahatsızlığı.

Ikisini de kullandım, şu an jetta kullanıyorum ve yanından bile geçemez hiç bir yönü ile fluence jettanın. Döşeme kalitesi bile.
gereksiz bir vs.'dir. biri alman kalitesi ve ağırlığına sahiptir diğeri fransız basitliğine. her ne kadar renault dizel motorda harikalar yaratsa da vw'nin bluemotion tdi motorları da ondan pek de geri kalır durumda değil. kalite ve rahatlık açısından bakılacak olduğunda tartışmaya kapalı olarak vw galip gelir.
Ama fiat puntolar da çok güzel bence.
Bu versusu duyan renault yetkilileri fabrikayi kapatma karari aldi. Vw yetkililerinin sikinde bile degil.
2014 model arabalarının bazı modellerinde hala dijital olmayan* cam kullanan firma ile volkswagen'ın* karşılaştırılması.
adını söyleyemediğim şeyleri sevmem arkadaş ben. o yüzden o florasan kılıklı arabayı da hiç sevemedim.
jetta ile ancak latitude kıyaslanabileceğinden, saçma versustur.
Fluence ın tek özelliğinin kapıların otomatik kilitlenmesi olduğunu varsayarsak bu aşırı saçma bir versus.
jetta daha karizmatiktir. jetta alır. ama hiçbirinin karizması bende bir 'bora' değildir.
Volkswagen'in renault'a direk dansı yaptıracağı versus. Kıyaslamak bile komik.