bugün

(bkz: catdog) unsu galiba.
bu çizgi film nickelodeonda yayınlanmamalıydı. efsane bir çizgi filmdir. ancak küçük yaşta izlenilmemesi gerekir. türlü türlü iğrençliklerin yanı sıra şiddet, cinsellik, uyuşturucu göndermeleri vs. daha ne sayayım bilemedim. +18 abicim bu dizi. baktınız çocuğunuz bir yerden denk gelmiş, kaldırın çocuğu ordan. onun da psikolojisi bozulmasın.
nickelodeon'nın en sağlam çizgi dizilerinin başında gelir. dizinin yapımcıları bu çizgi diziyi hazırlarken herhangi bir uyuşturucu madde kullandıkları için böyle psikopat bölümler yapmıyorlarsa, bu kişilerin mental yönden sağlıklı olduklarını sanmıyorum.
post-modern, avant-garde çizimlerden anlamayan pek çok yurdum gencinde kötü çiziyorlar izlenimi yarattığını anladığım çizgi dizi.

---ba ba ba ulan kapı hiç eğri olur muymuş enee surata bak ağızla gıç yer değiştirmiş.
çok çok çok farklı bir espri anlayışı olan, ölümüne komik, ölümüne iğrenç çizgifilm.
muhtesem bir cizgi filmdir. (13+)
rocko's modern life'tan sonra ikinci favori cizgi filmim. biri kedi biride fareydi yanılmıyorsam.
ren ve stimpy adlı bir kedi biri köpek olan iki farklı karakterin bulunduğu, fakat yeni yayın döneminde cnbc-e nin yayına koymadığı çizgifilm üstü absürd maceraların tümü.