1. 1.
  tasarruf tedbirlerinin uygulandığı güçlü türkiye'de gerçekleşen mobilya alımıdır.

  çankırı karatekin üniversitesi rektörünün lojmanına tam 145 bin liralık yeni mobilyalar alınmış.

  --- spoiler ---
  eski rektör ali ibrahim savaş’ın yerine 11 mart 2017’de göreve atanan çankırı karatekin üniversitesi rektörü hasan ayrancı için aylık 1300 liraya lojman kiralanırken yeni lojmanın mobilyaları da üniversite bütçesinden karşılandı.
  145 bin lira ödenerek alınan eşyalar arasında şunlar var: zigon sehpa, dolap, komodin, yatak, yatak başı, markiz, genç odası yatağı, genç odası çalışma masası ve koltuğu, çekmeceli şifonyer, çocuk odası için yavrulu yatak, kayar kapaklı elbise depolama, televizyon ünitesi alt ve üst modül, orta oval sehpa, yan sehpa, berjer koltuk, üçlü koltuk ve yemek masası...
  --- spoiler ---

  vay be ülkede her şey tamam, bir tek rektörün çocuk odasının yavrulu yatağı eksik.
  yavrulu yataklarda silkeyim ben sizi haramzadeler...

  http://www.diken.com.tr/r...tv-unitesi-oval-sehpa-vb/
  30 -4 ... tengir budun
 2. 2.
  yani adam koskoca çankırı karakeçili üniversitesinin rektörü. harcanmasında itibarımı zedelensin dünya çapındaki üniversitemizin şimdi.
  17 ... evli bedelli torpilli
 3. 3.
  fakir ve vizyonsuz olduğum için eski rektörün mobilyalarını düşündüm. atmadılarsa talibim. en az 100 bin kağıt da onlar vardır. niğdeli bi' eskiciye 40 binden versem yine güzel para abi.
  5 ... the adamin biri
 4. 4.
  tasarruf etsin de görevinden mi alsınlar diğerlerine kötü örnek oluyor diye?
  8 ... fikrimfirarda
 5. 5.
  benim tek kuruşum varsa... neyse zaten ondan da korkmuyorlar.
  5 ... lagavulinvebazlama
 6. 6.
  Ulan bize 2 kilo soğan 1 demet maydanoz almıyorlardı üniversitede bütçe yok diye nerelere gittiği anlaşıldı bu paraların, yazıklar olsun.
  5 ... yaz yaz yaz geldi
 7. 7.
  Bir niğde'li olarak eski mobilyalara talibim 40 bin lira veririm.
  2 ... enkidu1986
 8. 8.
  çankırı karatekin üniversitesi ne ya?
  6 -1 ... flat head
 9. 9.
  safi muhalefet olanların anlamadıkları bir başka olaydır. zamanında sayın diyanet işleri başganımız "daha iyi hizmet verebilmek içün" 1 milyon liralık zırhlı mercedese biniyor diye kıyamet koparmışlardı bu ateyiz kılıklı fedöcüler. sonra cumhurbaşkanımızın 8.uçağına ve itibarımızı arşa çıkartan saraya karşı çıkmışlardı. şimdi de rektörümüzün aklı yavrusunda kalmasın ve daha iyi hizmet verebilsin diye 145 bin lira gibi çerez parasını dert edinmişler.

  sizler kolay zannediyorsunuz alamanyanın ameriganın ingiltere sinsisinin bizi kıskanmasının yolunun yapılmasını. 3-5 milyar doların lafını ediyorsunuz böylesine her sene ekonomisi büyüyen yeni türkiye gibi bir ülkede..

  lan şurada hafiften trolleme amacı ile bile yazarken insanın içi kalkıyor. bir de bu kafaları ciddi ciddi yaşayan milyonlar var ülkede *
  7 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  ülkemizin ve milletimizin itibarı için gereklidir. ama poşetler paralı olmalı. doğayı koruyup tasarruf yapmalıyız.
  1 ... kesif