bugün

iyi de olsa, kötü de olsa reklam marka bilinirliğine katkıda bulunur demektir.
Reklam ister iyi olsun ister kötü, siz onun orada var olduğunu bilirsiniz. Reklamın da amacı bundan haberdar olmanızı sağlamak ve hakkında konuşturmak. Kötü reklam yoktur, az reklam vardır.

Bakınız, şu an sözlükte birtakım güruh tarafından yapılan şey.
emlak kursundaki hocanın vurgulayarak söylediği söz.
Kurumsal kimlik oluşturmak istiyorsanız olur. Mesela turkcell karaman olayından sonra ensar vakfı desteği(bir nevi sponsorluk) ile abone kaybetti. Daha kötüsü prestij kaybetti. Faturası yüksek gelen şirketi , şirket hatları olan insanlar uzaklaştı.
reklama verilen paranın yarısı boşa gider, ama yarısı olduğunu bilmek olanaksızdır diyenlerin yalancısıyım.
bir insanın nasıl veya neyle tanındığının önemi yoktur, önemli olan sonuç olarak herkesçe tanınmış olmasıdır.
bu lafı bulan dingil yüzünden insanlar ruh hastası oluyor yıllardır. kötü reklam insanlık suçudur.
yanlıştır. kötü reklam vardır.
türkiyenin ve dünyanın nüfus gücünün farkında olanların katılacağı olaydır. çünkü bir ürüne bu ürün en iyisi de deseniz ilgi çekmeyecektir. fakat bu ürün kötü bunun yerine bunu alın diyen ürün üreticisi kişideki önüne geçilemeyen bir duyguyu çalıştırır; merak duygusu. ayrıca sanılanın aksine kötü reklam tanıtım amacıyla değil denenmesini vb. sağlayarak düşürülen beklentinin üzerinde bir izlenim bırakarak "bu güzelmiş amk" algısı yaratmaktır. bu yüzden reklamın iyisi kötüsü olmaz. hatta olur ve kötüsü iyisinden etkilidir.
Gündemde kalmak isteyen kişilerin söylemi.
reklam ile adını duyurduktan sonra, bunun iyi veya kötü olmasının bir önemi olmayacağını belirten söz.

kimse kusura bakmasın ama;

"kuş beyinliyiz" diye reklam yapacak kadar da düştüyse reklamcılık sektörü,

harbiden reklamın kötüsü oluyormuş demek ki.
reklamın kötüsü elbet olur, reklam denilen hadise tanıtımdır, tanıtım sonunda rezil ve vezir olma durumları vardır, iyisi olursa talep oluşur kötüsü olursa coco cola reklamı gibi olur. Lan gerçi doğru he herkes yine coca cola içiyor hatta ben artık şişe kola içmeye başladım. Kötüsü de olmuyormuş.
Ay herhalde.
toplum içinde en fazla utandırılan kişiler nedense en çok hatırlanan kişiler oluyor. bir yerde doğru önerme.
erzurum valisi ahmet altıparmak söylemidir.

http://www.ensonhaber.com...st-yorumu-2014-10-18.html
(bkz: ben ne bileyim yandex miyim)
Özensiz dandik bir reklam tanıttığı ürün için de aynı hissiyatı verir. Reklamına uyuz olduğumdan antipati duyduğum ürünler vardır. Hatta bir maçın ortasında, ekranın yarısından lastik geçiren bir markaya kızdığım için, dört tekeri başka markadan almışlığım da vardır.
(bkz: uludağ sözlük teki tecavüz vakası)
başlığından yola çıkarak bütün sözlük ve sosyal platformlarda olayı yayarak kanıtlayacağımız tespit.

adamlar haklı, reklam sonuçta tanıtım değil mi?

tamam işte hikaye güzel ne olacak amk. al sana tanıtım. *
sanırım reklam ajanslarında sözleşmelere koyuyorlar bu maddeyi. hani olur da reklam aşırı derecede olumsuz bir tepki alırsa bi tarafımızdan kan almasınlar hesabı.

ayrıca büyük bir yalandır da kendisi. eğer şu an turkcell'den, enpara com dan ve an itibariyle odeabank'tan tiksiniyorsam ve bunların müşterisi olmadığım için kendimi mutlu hissediyorsam tamamen dandik reklamların*** etkisindendir. "bu adamlar demek bok gibi kazanıyor ki, böylesine boktan reklamlara para akıtıyorlar." algısını oluşturdukları sürece kötü reklamlar, bu şirketlerin aleyhine çalışacaklardır. evet anılacaklar, ama malesef dandik bir şekilde.

insanın adı çıkacağına canı çıksındiye boşuna söylememiş atalar.
doğru bir önermedir .
insanları yersen , sövsen unutuluyor .
üstüne kar kalıyor (bkz: potestas)
sosyal medyanın anlayamadığı durum..
Böyle reklam mı olur?
ıyy bu ne be derken, reklam yüceldikçe daha fazla insana ulaşıyor hiç olamayacağı kadar hızlı şekilde..

Bir de bu tipler böyle reklam mı olur laağn! diye haykırıyorlar..
Reklamın amacı, beğeni kazanmak değil çabuk yayılıp karşılığını almaktır.
kızlar neden vermez videosu ve versiyonlarının mantığı.
ali ağaoğlunun madalyalı sporculara ev vermesi üzerine aklıma gelendir.
(bkz: ajdar) bilmeyen duymayan yoktur heralde.
(bkz: amk gazetesi)
güncel Önemli Başlıklar