bugün

Poşet paralı olduğundan dolayı böyle bir istek peyda oldu. Markalı ürün satın aldığında kimseye çemkirmeyenler. Markalı poşet aldıklarında çemkiriyorlar: https://youtu.be/ys2mPByKeqo?t=407

Bunlara hiç gerek yok. Poşetinde reklam olmasını istemiyorsan, poşeti ters çevirirsin reklam iç yüzünde kalır. Fakat zeka herkese sunulmayan bir ayrıcalık olduğu için, bunu herkesin bilmesi zor tabi. *
birde böyle dalyaraklar çıktı afedersiniz.
roklomsoz posot ostoyoz..

ulan amın oğlu sen nike giy nikenin reklamını yap
iphone masada milletin gözüne sok onun reklamını yap
yazin polo thsirt giy onun onun reklamını yap
adidas giy reklamini yap

eee 25 kuruş poset parasina gelince aaauuvvv..

harbiden ziktirin gidin yaa
valla gidin
ucak biletiniz benden amk..
Gayet yerinde bir istek. Parasını verip alınan ürünü taşıyabilmek için reklamını yapan poşetlere ek ücret ödemek istememek en doğal hak.
Yakında oturduğumuz banklarada kira vericez 10 dakika oturmak 50 kuruş.
öncelikle poşet poşettir. reklamsız da olsa poşettir, reklamlı da olsa poşettir. ama aldığın her ürünün(ayakkabı, kazak, mont, bilgisayar, telefon, araba) üzerinde markası/logosu oluyorken önceden bedava iken şimdi "daha az kullanılsın diye" 25 kuruş yapılan poşette logo olması neden insanı rahatsız eder anlamadım. mesele reklamsa, verdiğin 25 kuruş reklam yapman için yeterli gelmiyor mu? ama 200.00 tl verdiğin otomobilin üzerindeki logoya takılmazsın. mercedes bana reklam yaptığım için para versin demezsin. neden, çünkü o havalı. neden çünkü o önceden bedava değildi.

25 kuruştan ne hesap kitap yaptı insanlar, hayretle izledim. 25 kuruş ya, 1 liranın 4'te biri, sakız parası. ayrıca insanları pazar çantası vb. akıllıca çözümlere iterken, markete eşekle gitmek, el arabsı ile gitmek gibi enteresan çözümlere de itti.

ayrıca hiç bir market poşetindeki logosundan ötürü müşteri kazanmaz. poşette logosunu görüp market tercih eden mi var? market poşetindeki logoyu reklam gibi algılamak... bilemedim. insan bu kadar boş ve bu kadar sığ olmamalı.