bugün

Ne olacaktı? Takım elbise uygun mudur senin için? Evet
ingilizce: "sex sells".
o bir şey mi ya bir de arkadan taş gibi bir ablamız reklamdaki abimize sarılıp işve yapar ve odaya davet eder. 14 senedir tıraş olurum en kötü ihtimal atlet vardı üstümde ya da t-shirt, arkadan sarılma zaten hak getire.
sadece erkekleri ilgilendiren bir konu olmasına rağmen kadınlar da izlesin diye bence böyle yapıyorlar.
candır onlar*.
atletim ve fanilam ıslanmasın diye ben de üstsüz traş oluyorum ama bu abiler gibi haşırt diye yanağımda kaydıramıyorum.
kadınların eşlerine almasını sağlaması içindir belkide.
anlamadığım şey, bu traş malzemesinin hedefi erkekler.

bilinçaltına oynuyor ibneler.
evet efendim. birçok insan sabah kalkar ve duş alır. su, şampuan, duş jeli vücuttaki kılları temizler, yumuşatır ve sakal da kıldır. duş sonrası olunan tıraş bu sebepten daha az tahrişli olur.
toplumumuzda o reklamlardaki insanların memleketlerindeki "duş alma kültürü" olmadığından burada bunu tartışırız.
Sanki sakallı doğdum. HiÇ kullanmadığı ama arada mac3 alsam o hatunda gelirmi diye düşündüren reklam.
sadece reklamlardaki erkeklerin yapmadigi eylem.
gayet karızmatıkler.laf soylemeyın.
yalnızca yüzünü traş etmediği ihtimal dahilindedir.
aslında olan atletledir.
sanki traş bıçağını kadınlara satacak gibi seksi erkekleri soyup bu şekilde prim yapmak ilginç. gizli gayler mi hedef acaba?
genelde dus alindiktan sonrasi mantiklidir.
Temizligini tamamlamak adina dustan cikar ve suratini tras eder o surat yumusacik olur mis mis dolasirlar.
Iste o yüzdendir ki reklam gercegi yansitmaktadir.
Tam çıplak olmasından iyi olan hadise. Bunada şükür hacı.
normalde biz gömlek kravat traş olmuyoruz ki zaten. gayet normaldir.
bence boğazlı bir kazak giyip tıraş köpüğünü kazağın boğazına bulaştırması ve reklamın gerçeğe uygun olması gerekirdi ya da memur atleti ile de olabilirdi.
çirkin kezbanların hayran oldukları mevzu.
(bkz: kezban avi)
büyük hata. takım elbise veya pardesüyle olmamaları çok yanlış.

(bkz: başlık sıçmak)
erkeklerin genel olarak atletle traş olduğu gerçegini yenmeye çalışılan olay olmalı.
normaldir. üzerinizdeki gömlek ya da eşortmanın köpük ve su içinde kalmaması için çıkartıp öyle traş olursunuz. şahsen 17 yaşımdan beri yarı çıplak traş olurum. her tarafım su ve köpük içinde mi kalsın yahu?
kadınların parfüm reklamlarında hep iç çamaşırlı olmaları, parfümü sıktıktan sonra tahrik olup oturup kendi bacağına dokunmaları parmaklarını ense ve boyunlarında gezdirmeleriyle aynı nedendir.
seks her zaman satar.