bugün

mal gibi oturup reklam izlemek istemeyen normal insandır...
tuhaf değil normal insandır.
not:sinemadaki insanlar film arasında salon değiştirip diger filmlere mi baksın ?
reklam çıkar çıkmaz diğer kanallarda daha iyi birşeyler olup olmadığını kontrol eden normal insandır. reklamı izleyen insana ise bütün reklamları izleyen anormal insan diyoruz.
reklamların ve reklam oynatma sürelerinin çok fazla abartıldığını bilen insandır.
zeka seviyesi vasatın çok üstünde olan insandır...

(bkz: iş makinesi seyreden türk)
bazı reklamlar karşısında sergilenen mantıklı bir tutumdur örneğin ben ne zaman garantinin reklamı çıksa bu eylemi gerçekleştiririm böyl abuk sabuk çocukları kullanarak iğrenç bir reklamı kim nasıl yapmış olabilir anlamıyorum. ama bi fikrim bankadan kredi aldıktan sonra mutlu olucaklarını düşünüyolar ya hani bence bizde kredi ödenmediği zaman olacakları anlatan bi reklam çekelim ne dersin sözlük. **
çocuklar hariç herkestir.
reklam izleyen insan değildir. kısaca, maldır.
oynama şıkıdım şıkıdım parodisi.''ah yanar döner a acayipsin'' liriğinin içinde dans eder.kanaat odur ki kral tv bağışıklığı kazanmıştır.televizyon onun için bir fenomen değil arada sırada uğradığı gazete bayisinden aldığı mizah dergisi,bazen slow parçalar çalan radyo istasyonu.''hadi kasıl hadi hadi kapris yap''bakışıyla dakkada bir milyon kanal değiştiren protipin en dokunmatik hikayesidir.

zaten medyada sadakat kültürü yoktur neden izleyici reklama takılı kasın bey abicim.senin mamaladığın köşe yazarları seyretsin reklamlarını.kesesini ak kuruşlarla dolduran banker biloların ringinde seyirci olmak anlamsız.savaşacağım tabi,sevişeceğim kumandamla.
hem güzelliğini paraya satan kadının cazibesinden kime ne!hey gidi televizyonun arka bahçesi reklamlar.

bir zamanlar parisien reklamlarında kadın bacağı izlerdik de ''hepsi senin mi'' derdik içimizden ,ayşe teyze cart diye yırtardı atleti donu da kendimizden geçerdik.donumda sakladığım üç kuruşu yastığımın altından çeken banker biloların çaldığı parisien çoraplı kadının güzelliği yok!batman nın 1939 yılındaki sayısına 1.5 milyon dolar veren ucuz kahramanlar var okyanusun ötesinde, hemde saldıray abiyle felan akrabalıkları yok olamaz da zaten.içimizdeki saldırıylara şaşırıyorum ben,cinsiyet mi değiştirdiler acaba.kaç numara kadın çorabı giyiyorsunuz lan siz!şu yayınladığınız reklamlara bak,banker bilolar sizi.

müjde müjde size parisienden müjde size

rahat ferah esnek çorap...
(bkz: bilinçsiz kullanıcı)