bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kredi kartı furyasının sebep olduğu; world, bonus, axess vb.. kredi kartılarının şuna buna taksit yaptık, şu taksiti şu zamana aktardık şeklindeki dertlerini gazetelerden, dergilerden ve televizyonlardan alel acele hazırlanmış ve kocaman kocaman reklamlarla duyurmak istemeleri sonucu oluşan durum.
  9 -8 ... zall
 2. 2.
  "Reklam bir sanattır" düşüncesi yerine "Reklamın iisi kötüsü olmaz" fikrini benimseyenlerin yediği halttır.
  3 ... delikanlımühendis
 3. 3.
  kurtlar vadisi'nin son dönemlerinde iğrenç boyutlara tırmanan gaflet.
  1 ... delikanlımühendis
 4. 4.
  ibrahim tatlıses in oynadığı merinos reklamları. *
  1 ... delikanlımühendis
 5. 5.
  (bkz: kosla reklamları)
  1 ... delikanlımühendis
 6. 6.
  yeni uygulamaya girdiğini düşündüğün tam dizi izlerken en sevdiğim oyuncunu suratında beliren coco-cola şişesi.reklama saygım sonsuz fakat reklam yapacak mecra mı kalmadı yahu.
  ... pafküf
 7. 7.
  ekranın alt bölümünde yer alan "az sonra", "birazdan" yazıları. bu şekildeki bilglerin flaş bir haber omadığı sürece alt yazi olarak verilmesi tam bir reklam kirliliğidir. bana bir siteye girdiğinizde istemeden açılan pop-up pencerelerini hatırlatıyor.
  ... atipik
 8. 8.
  haberlerin,dizilerin,programların ortasına yerleşen spot reklamlarla beraber insanın televizyondan soğumasına açan,sinir bozan bitmek bilmeyen kirliliktir.

  (bkz: ah o eski günler)
  1 ... j butterfly
 9. 9.
  reklam verilen kuruma temiz para olarak geri donen kirlilik.
  1 ... posion
 10. 10.
  bu başlık altına tekrar tekrar girilen işletmelerin isimleri de bir nevi buna alet olmaktadır.dolayısıyla bu başlık altında da dolaylı yoldan bir reklam kirliliğine meydan bırakılmaktadır ***
  ... white pages