1. 1.
  televizyonda 30sn. ya da 15 sn içinde bir sürü görüntüleri görünen ancak cekimleri sırasında bır ınsanı tımarhanelık yapabılecek kadar delirten reklamların akla gelen herseyının hazırlandıgı yerlerin genel adı.en büyük tımarhanelerin * basında;
  (bkz: altıncıduyu) (bkz: ajans ultra) (bkz: tbwa) (bkz: marka) (bkz: piramit) (bkz: manajans) (bkz: alice bbdo) (bkz: medina turgul) (bkz: gs saatcisaatci)
  ... meleklerde aglar
 2. 2.
  ıslerı yaratıcı *reklam uretmek olan ve reklamverenler tarafından kıralanmıs ajans türleridir.
  1 ... meleklerde aglar
 3. 3.
  (bkz: reklam ajansları)
  ... beyaz profiterol
 4. 4.
  bircok ulkede subesi olan kuresel reklam ajanslarina network adi verilir, cok iyi edilir.
  ... beyaz profiterol
 5. 5.
  günde bir kaç kez aramak zorunda kaldığım firmalardır. *
  çalışanlarını yerlerinde bulmak pek güçtür. bir kaç kez aramadan sonra ulaşırsınız ve marka dan reklam almak istediğinizi teklif geçersiniz. kendi başlarına karar veremezler önce markaya danışalım derler sonra ya dönerler ya dönmezler tekrar aynı telefon numaralarını söylene söylene çevirirsiniz ta ki ulaşana kadar.
  1 -1 ... birkimse
 6. 6.
  türkiye cumhuriyeti devletinde "reklam ajansi" yoktur! reklam ajansi gibi davranan yerler vardır! bu işler iki g5 kullanmayla mimar sinandan fırlayıp ben art, jr direktör oldum demeyle olmuyor. tv'lerdeki reklamları izleyin anlayın çocuk pazarlayan bile var! daha ne diyeyim bir gsm şirketi reklam filmi ile velet pazarlıyor. tek kelime kepazelik, rezillik, bir çok şey yazarımda değmez.
  1 ... goliaht
 7. 7.
  (bkz: acente)
  ... mikr0fibersalgam
 8. 8.
  parayı istediği gibi en rahat kullanan sektördür. rahatlığı ve konforuyla ünlü çalışma ortamı her kesimden insanı orada çalışmaya şevk eder. hele ki büyük ajanslarda çalışıyorsanız.
  ... burning my dreams
 9. 9.
  41?29! creative reklam ajansıdır.
  ... alpqla
 10. 10.
  ülkemizde maalesef ele ayağa düşen bir sektör koludur.
  ... kulakarkasi