bugün

https://mobile.twitter.co...tatus/1026387565157523458 Bu tweette görülebilecek isyandır.

“Dolar 5.14 oldu borcum 2 katına çıktı. Yöneteceğiniz ekonomimin Amk! Ama ben size oy vermekle bunu hakkettim.”

Ya Siz Trabzonlular niye her şeyi geç anlıyorsunuz? Geçen de fındık fiyatlarına isyan ediyorsunuz noldu %61 oy çıktı.

Bir de tatava yapıyorlar, oy vermem diye. Afedersiniz de y*rrama vermezsin. Verirsin güzel kardeşim, ben sizin gibilerin ciğerini bilirim. bu kafayla siz oy vermeye tabi ki devam edersiniz.

Sağın şovenist goygoylarına kapıldıkça, kendi dahil olduğunuz sınıfın ekonomik açmazlarını, geleceksizliği unuttunuz hep, biz ne zaman ağzımızı açsak fırsat vermediniz 'sus lan vatan haini komünist' diye. Biraz daha ağlayın, belki bize fırsat verirsiniz o vakit.
Kendi düşen ağlamaz. Sen ülkenin halini skine takmaz ne zaman iş kendine sirayet edince isyan edersen öyle olur.
(bkz: svihs)

genel istek üzerine...

karadenizlileri bilen bilir... alayı anadan doğma haklıdır ve de her bir bokun en iyisini kendilerinin bildiğini sanırlar. eh, bunlar bile bu hale geldiyse...
fetöcüdür.
onlar saat 12 ye kadar reyizci olur

12 den sonra herşeyi unutur.
görsel

sıradakini alalım.
akaryakıt ?
ekmek?
elektrik?
doğalgaz?
(bkz: akplilerin uğrayamadığı başlıklar)
beter ol diyeceğim ama amk durumunun ucu bize de dokunuyor.
Ehh amk kafan çalismiyorsa oy verme o zaman lazio.
bunlar iyi günlerimiz üretmedikçe daha da dipleri göreceğiz.
üzmüş isyandır.

görsel
Su itfaiye ve hortumu diyorum.
adamın eski twitlerine bakınca pek de akp zihniyetinde bir adam olmadığı anlaşılıyor. muhtemelen ailecek akplilerdi, o da bundan dolayı oy veriyordu. yoksa üzülerek söylemek zorundayım ki, gerçek bir reisçi, ülke yıkılsa da yine akp'ye oy verir. kemikleşmiş bir akp seçmenini ikna etmenin hiçbir yolu yoktur. bu da o 50'nin 30'una tekabul ediyor.

yok, üzgünüm ama bu ülke düzelmeyecek daha uzun süre daha.
Baskın seçim yapmakla, sözüm ona muhalefeti safdışı bırakmakla ekonominin düzelmeyeceğini seçimden önce söylüyorduk zaten. Günübirlik politalar devri bitti. Artık köklü ve radikal kararlar alma zamanı. Halk bunun farkında ama hükumet farkında değil. Çünkü işine gelmiyor. Eldekini avuçtakini bozdurmakla, yani; taşıma suyla değirmen dönmüyor. Tasarruf yapılacaksa herkes taşın altına elini koyacak. Öyle yağma yok. Kimse kusura bakmasın. Bu ekonomi fazla değil 6 ay daha böyle gitsin seyret batanları. iktidar Derhal ve acilen önlem almazsa türkiyeyi çok sıkıntılı günler bekliyor. Bunlar daha iyi günlerimiz.
https://www.youtube.com/watch?v=kMdNfOG04s0
bugun secim olsa yine tayyipe verecek comarin isyanidir.
sikledik mi? elbette hayir.
bireysel zararları ortaya çıkınca ağlıyorlar ya.
bi de benim gibiler var siz böyle yaparsanız ortaya çıkamazlar diyor. gebersenizde kurtulsak vatan hainleri.
kek var yen mi ??????
aşagılık bir kaç yaratıgın tiyator denemesidir.

bak sen eski reisçiye bak, bundan önce doların tl karşısındaki deger kezanmasıyla dalga geçiyor.

hadi her şeyi geçtim levent gültiken midir nedir onun paylaşımını yapıyor yersen. yılların rte fanıyım böyle mal reyisçi göredim.

bir de utnamadan arkadaşlar lütfen benim gibi kopma noktasındakilere hakaret etmeyin diyor ahahhahaha.

yani amacına yine ulaşamamış.
ülkenin gidişatı sikinde bile değil. adamın derdi dolar üzerinden borçlanmış olması. işin ucu kendine dokunmasa ağzını açmazdı.
Aynı trabzonlu bakın 2016'da neler ötmüş.

görsel