1. 1.
    http://www.sondakika.com/...nlari-cildirtti-10716658/

gördüğünüz gibi reisin kamuflajı yunanları deliye çevirmiş. bu şerefli askerî giysiyi eleştirip duranlar da bunlarla aynı yolun yolcusudurlar. Hepsini denize dökememişiz galiba.
    1 -6 ... nattleite
  2. 2.
    kuduran yunanlılarla benzer türk vatandaşları sözlükte takılıyor, ilginç.
    2 -2 ... teist
  3. 3.
    (bkz: askeri kıyafetin Rte ye hiç yakışmaması)

Burada bir hakaret var mı?
    Burada küçümseme var mı?

Bir kıyafet ona yakışır buna yakışmaz.
    Denen o Ki askeri kıyafet maalesef Rte ye yakışmamış.

Ben o kıyafetimi Rte ye yakıştıramadım!
    Nasıl ı askeri kıyafeti giyer?
    O atamızın kıyafeti Rte giyemez falan dersem o zaman bize hakaret edin.
    Yunanlılarla bir olduğumuzu söyleyin.

Okuduğunuzu anlayın terbiyesizlik yapmayın.
    Sizin gibi okuduğunu anlayamayan insanlar yüzünden sürekli kavga dövüş tartışma var.

Yine söylüyorum Rte ye askeri kıyafet yakışmadı. Olmadı şık durmadı. Oraya bildiğimiz ekoseli ceketi ile gitse daha şık olurdu. Ha yapmadı giydi ne oldu? Hiçbir şey. Minik bir eleştiri yaptık o kadar.
    ... ozan oyunbozan
  4. 4.
    giymesi kendi zararına oldu. Koyu renk Takım elbise içerisinde ne kadar yaşlandığı ve çöktüğü belli olmuyor, aksine heybetli duruyor.
    Askeri üniforma insanların komandolarla, çakı gibi genç ve kuvvetli askerlerle bağdaştırdığı bir giysi. insan, askeri üniformalı birini arkadan görünce, yüzünü görmese dahi hemen güçlü kuvvetli, son derece sağlıklı, karizma bir insan düşünüyor ilk önce.
    RTE üniformanın içine girince, yaşlanmış yüzü, dökülmüş saçları, yorgunluktan beti benzi atmış suratı(belki de kamera makyajı olmadığı için), zihnimizdeki algıyla öyle bir çatıştı ki ne kadar çöktüğü yılların neler götürdüğü ve en önemlisi onun da bir ayağı çukurda ölümlü olduğu gerçeği sanırsam herkesin beynine işlendi. Bu da karizmasını bayağı aşağılara çekmiştir.

PR açısından büyük hata.
    2 ... asuregibisurat
  5. 5.
    çıldırtır tabi korktular zira reis adamı duman eder eyy yunanlı.
    ... ibni maymun