1. 1.
  Zarar etme imkanınız yoktur. Ekonomik olarak sizi refah seviyesine taşır. Ama yinede bütün sorumluluk kadına verilirse sizi kapının dışına atıverir.
  5 -1 ... sacramento tr
 2. 2.
  Valla ben işsizim, benim hanım devlet memuru, rahatım yerinde arada söyleniyor ama seviyor napsın, kapının önüne de korsa kendi bilir.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 3. 3.
  Aklı başında olan bir kadın ev ekonomisini daha iyi yönetir. Zaten bu tür evlerde tasarruf fazla olduğu için ev, araba vs. Alma oranı daha fazladır. Her kadın saçma sapan çantalara, ayakkabılara maaşının yarısını vermiyor. Bir erkek olarak şunu net bir biçimde söyleyebilirim ki; erkeklerin, kadınlardan daha fazla gereksiz harcaması vardır. Bu sebeple evi ve erkeği kadın yönetmeli, ama kadın aklı başında olacak.
  5 -1 ... sakata gintoki
 4. 4.
  bulunduğu komünde reis olmasına alışmış, reisi olmayan bir ortam düşünemeyen yazar önermesi. insanların birbirini bastırdığı, bastırabilenin veya bastırılan dışında kalanların bunu kabullendiği bir topluluktan hayır gelmeyecektir. bu ev de olabilir, insanların bir arada bulunduğu başka her yer de olabilir. fark etmeyecektir.
  -2 ... chicago1930
 5. 5.
  başlığı 2 tip doldurmuş. 1. tipler meriçlik yapayım, kadın öveyim belki sikerimci tipler. 2.ler kadınlara karşı ofansif tutum sergileyen tipler.

  bir evin reisi ne kadın ne erkek olmalı. ne kadın ne erkek bir evi tek başına yönetmeli. sanırsın diktatörlükle ülke yönetiyor amına koyayım. ortak bir paydada buluşmalısınız kimse yönetmemeli bir evi. mali konular ortak halledilmeli. yoksa neden evlendiniz ? oldu olacak bir tarafı eve ekonomi bakanı olarak atayın, saçmalık.
  -2 ... ne alakasi var oglum
 6. 6.
  Erkeğin mezarı olur..
  -2 ... karton toplayan cocuk