1. 1.
  eyy finans sektörünün içinde olanlar " piyasadan döviz toplayın, dolar yükselecek şöyle olacak böyle olacak diyenler, seçimden sonra bedelini çok ağır ödeyeceksiniz" dedi.

  bddk nın jp morgan a soruşturması, ardından finans sektörüne tehdit.. bye bye serbest piyasa ekonomisi. hoş geldin yeşil sosyalizm *

  finansçıların işi bu zaten. üstelik döviz yükselecek dedikleri için döviz yükselmiyor ki. devlet olarak yapılan hatalardan, dış politikada verilen demeçlerden dolayı, dış borç ödemeleri için oluşan talepten dolayı tl nin değer kaybı söz konusu.

  https://www.youtube.com/watch?v=4gpOsrjuJ3s+

  dövizdeki hareketliliğin nedeni konusunda iki önemli ekonomistin açıklamaları:

  uğur gürses: https://www.dw.com/tr/ana...Q8x2NaU4des2jY65TO1Hd67VQ

  mahfi eğilmez : #41283740
  4 -1 ... hubel
 2. 2.
  Bu baslıga niye akp li ugramamıs lan hayret. Tl nin deger katbetmesini dis guclere baglayanlar kapı gibi iki ekonomistimiz dövizdeki hareketliligin nedenlerini acıklamış.

  Ekonomist oldugunuzu iddia ediyorsaniz analizlere elestiri yazin veya bu analizleri yanlislayan yazi paylasın bekliyoruz.
  3 ... hubel
 3. 3.
  iktidarda sosyalist, solcu, ulusalcı, devletçi politikacılar ve akp'nin olduğu sürede serbest piyasa ekonomisi de, bireysel özgürlükler de adım adım yok olmanın eşiğine geldi.

  alım gücümüzün venezuela, iran ve küba'yla yarışacağı bir geleceğe hazır olun.
  3 ... ozgur demirtas in robotu