bugün

uzatsana bir dal tüttürelim kafasıdır.
(bkz: en iyi yalancı film)
Olabilir bir durumdur sonucta kotununde kendi için ayrı dalları olmalıdır.
razzie ödüllerindedir.
altın ahududu ödüllerinde tüm dallardan aday olabilir.

dev bütçeli devlet hazinesi finanslı kaç film var ki?

hakeder ödülleri.
çakmak gazı koklamış kişi kafasıdır.
Göçmen böreği için gerekenler
Malzemeler

3 adet günlük taze yufka
1 su bardağı yoğurt
1 su bardağı süt
1 çay bardağı sıvıyağ
2 adet yumurta
1 çay kaşığı karbonat
1 tatlı kaşığı tuz
2 çorba kaşığı un
200 gr yağsız beyaz peynir (veya taze çökelek)
1 çorba kaşığı çörek otu, susam
Göçmen böreği nasıl yapılır
Yapılışı:

Yoğurt, süt, yağ, un, karbonat ve 1 yumurtayı çukur bir kapta iyice çırpın. Beyaz peyniri ufalayın.
Yufkaları tezgâha yayıp yarısını kaplayacak şekilde peynir serpip kaşık kaşık sütlü karışımdan dökün ve diğer yarısını peynirli soslu kısmın üzerine kapatın. iki tarafından büzerek toplayıp yağlanmış fırın tepsisine yerleştirin. 3 yufkayı da bu şekilde hazırlayarak tepsiye döşeyin.
Artan sütlü karışıma 1 yumurta ekleyip çırpın ve böreğin üzerine sürün. Üzerine çörek otu, susam serpip 170 derece fırında üzeri kızarıncaya kadar yaklaşık 25-30 dakika pişirin.
Biraz soğuduktan sonra dilimleyerek servis yapın.
6 dal ? makarna, kömür, yol, tünel, köprü ve saray .
Gösterilebilir ve ya gösterilemeyebilir bunların ikisi de gerçekleşebilecek şeyler fakat size bir tavsiye arkadaşlar hiç bir argümanınız olmadan hiçbir gerekçe belirtemeden boş ve cahilce tenkitlerde bulunacağınıza üreterek çalışarak çabalayarak bunu tamamen fiiliyata dökerek en muazzam şekilde eleştirmiş cevabınızı en makul şekilde vermiş olursunuz ama aksi takdirde akşama kadar klavye başında hiçbir misyonu olmayan eğitimsiz önemsiz kof bir insan yığını olmaktan öteye gidemezsiniz.
Oscar jürisi hayır diyor. Sen ne diyorsun leonardo kardeşim ?
Borumuzu ve hava alanımızı kıskandıkları için olmayacak olandır. Bugün beyaz tv izledim. Hollanda bizim 3. Havaalanımız açılınca bitecekmiş. Hollanda maliye nazırı açıklama yapmış evet. Beynimi buzdolabına bıraktım ayarı kaçmasın.
aday olduğu tüm dallar "komedi" kategorilerinde olduğu düşünülen kutlu olaydır.
Saşırtmamıştır.
Holivud film görsün.
Bu arada bu filmin oynadığı salon biliyorsanız lütfen yeşillendirin. Nasılsa bize bedava bilet gönderirler diye ilk hafta gitmedim. Adresi bulamadılar herhalde. Bari kendim gideyim diyorum oynatan salon bulamıyorum. Gişe rekoru kırmamız gerekmiyor muydu.
Ben şok. Ben iptal.
görsel
Filimde reisin üniversite yılları yok sanırsam Oskara aday olurken heyecanla gitmiş.