1. 1.
    https://mobile.twitter.co...tatus/1026387565157523458 Bu tweette görülebilecek isyandır.

“Dolar 5.14 oldu borcum 2 katına çıktı. Yöneteceğiniz ekonomimin Amk! Ama ben size oy vermekle bunu hakkettim.”

Ya Siz Trabzonlular niye her şeyi geç anlıyorsunuz? Geçen de fındık fiyatlarına isyan ediyorsunuz noldu %61 oy çıktı.

Bir de tatava yapıyorlar, oy vermem diye. Afedersiniz de y*rrama vermezsin. Verirsin güzel kardeşim, ben sizin gibilerin ciğerini bilirim. bu kafayla siz oy vermeye tabi ki devam edersiniz.

Sağın şovenist goygoylarına kapıldıkça, kendi dahil olduğunuz sınıfın ekonomik açmazlarını, geleceksizliği unuttunuz hep, biz ne zaman ağzımızı açsak fırsat vermediniz 'sus lan vatan haini komünist' diye. Biraz daha ağlayın, belki bize fırsat verirsiniz o vakit.
    33 -5 ... bohemianrepsodi
  2. 2.
    Kendi düşen ağlamaz. Sen ülkenin halini skine takmaz ne zaman iş kendine sirayet edince isyan edersen öyle olur.
    9 ... flat head
  3. 3.
    (bkz: svihs)

genel istek üzerine...

karadenizlileri bilen bilir... alayı anadan doğma haklıdır ve de her bir bokun en iyisini kendilerinin bildiğini sanırlar. eh, bunlar bile bu hale geldiyse...
    7 -1 ... rumeli71
  4. 4.
    fetöcüdür.
    2 -1 ... masklavi
  5. 5.
    onlar saat 12 ye kadar reyizci olur

12 den sonra herşeyi unutur.
    3 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    reisçi trabzonlunun doların yükelişine isyanı

sıradakini alalım.
    akaryakıt ?
    ekmek?
    elektrik?
    doğalgaz?
    5 ... eratosthenes
  7. 7.
    (bkz: akplilerin uğrayamadığı başlıklar)
    1 ... abhartach lynch
  8. 8.
    niye? bu hamsi ekmeğu hep 5 liraluk, paluğu hep 20 liraluk almayi miydi? benzin desen hep 50 liraluk? amk hamsisi?
    3 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  9. 9.
    beter ol diyeceğim ama amk durumunun ucu bize de dokunuyor.
    2 ... munir bey
  10. 10.
    defolsun gitsin.
    böyle öttürür yarın gider yine oyunu ona verir.

seçimden önce dolar çok mu düşüktü niye?
    4.75-4.80 civarı dolaşıyordu, borcun bir anda mı iki katına çıktı çakal?

adamlar zaten ekonominin gidişatını gördü ondan baskın seçim yaptı.
    bunlar yüzünden biz de ezilip gidiyoruz.
    4 ... antik sarapci