bugün

lan yazık lan adama baya sağlam dayak yemiş.
gerçekten trajikomik bir ülkeyiz.

http://www.cumhuriyet.com...diye_komalik_ettiler.html
demek ki islami teröre müsamaha bitti artık.
ben demiştim.. (#35300291)
kimlerin baş rolde olabileceğini az çok tahmin ettiğimiz mevzudur.. iki seçenek var ya korelileri çinli zannedip saldıranlar ya gariban askerleri linç ederek katledenler. sap ile samanı ayırmaya muktedir değiller lan..
islami teröre hiçbir zaman müsamaha olmadı siz bu halkı gerçekten bazı konularda tanımıyorsunuz.
görsel bu adamin teroristle ne alakasi var gozunu siktimin orospu cocuklari.
tankların önüne yatıp memleket kurtardığına inananlarla aynı kişilerdir.
şiddet iyice tırmandı, millet dellendi. ve o halk bu yönetimi destekliyor ya ben bunu da hayra yormuyorum. zombi filmindeki henüz zombiye dönüşmemiş ve olan biteni ürkünçlü gözlerle izleyen o sağlam kalmışlara benzetiyorum.
akılını onurunu hiçe sayanlardan olanlar zombileşiyor zannımca.
gerçek katil bulunana kadar çok kişi yersiz yere dayak yicek ben söliim.

kaldı ki gerçek zanlı olcak da sen ona öyle tokat çakacan. lan adam 38 kişinin katili boş mu dolaşır, bir yerinden şırıngayla kan alır senin.
allahtan ciguli'ye benziyorum dedirtir .
Adam yediği dayaktan ölseydi bok yoluna gitmiş olacaktı. Ailesi, çoluk çocuğu varsa perişan olacaktı. Savcılık dayak atanlardan tespit edebildiklerini yakalayacak ve mahkeme milli duygularımız kabardı gaza geldik diyen sanıklara göstermelik cezalar verecekti. Ölen öldüğüyle kalacak öldürenler hayatına devam edecekti. Öyle tesadüfi öyle balına göte yaşıyoruz iste.
(bkz: sıradan bir gün)
Şakaysa çok komik.
Gerçekse hiç komik değil.
Kahraman türk milletinin yine kahramanlığının tuttuğunu gösteren epik bir olay.

Türkler dağ maymununu ayrı çöl maymununu daha ayrı siker rkdşlr. Net.
Yazık lan adama, "acaba beni neden dövüyorlar" diye düşünmüştür heralde dayak anında.
(#35300354) halinden anlamışım adamın.
pardon bilader benzetmişiz diyerek geçiştirilebilir. kuzenim dövmüş de olur. en kötü kandırıldık dersin kim bilecek.
son zamanlarda medya çok tehlikeli olmaya başladı. kimi hedef gösterirlerse halk onu linç etmeye çalışıyor. barbaros denilen herifi de öldürüyorlardı az daha.
Vay amünyim.

Lan adamın sizin içinizde gezecek kadar mal olduğunu mu düşünüyorsunuz,

Hayır suçsuz adamı niye anlamadan,dinlemeden linç ediyorsunuz.
Ben olsam cinayet sebebi bu amına koyayım.
Gelde o görüntülerde ki insanları kameradan bulma. Dövülen adamın yerinde olsaydim çok kötü seyler yapardım.
Demokratik, laik, hukuk devleti olmaktan muz cumhuriyetine evrilmenin son aşamaları herkesi linç edin amk.
ooo ülkücüler mesaiye başlamış.
(bkz: linç kültürü)
akp'nin nihayetinde toplumu getirdiği nokta bu. daha bir kaç saat önce muhafazakar sarıklı bir kişinin ışidli zannedilerek dövüldüğünü gördük.
Ya saldırıda ölüyorsun ya saldırgana benzetilip linç ediliyorsun... Ulan ya Keşke vatandaşı olmasak acayip komik ülkeyiz aslında.