bugün

hz muhammed'in o kadar ırk varken neden türkleri kınadığını anlatmasını istediğim yazar tarafından sanırsam beğenilmeyen slogan.

hedef turan rehber kuran şeklinde daha anlamlı olan cümle.
turancılığın teoride farklı, pratikte ise ırkçılıkla aynı bokun laciverdi olduğunu farkedememiş dingilleri de göstermiş slogandır.
en saçma slogan.

gagavuzlar, macarlar, yakutlar falan müslüman ya zaten.
anlamsızdır, rehberi kuran olarak edinenler şart değil ama kendine kavmiyetçiliğin olmadığı bir islam devletini hedef edinir.

kavmiyetçilerin , müslümanlardan destek almak için türettikleri bir slogandır.
mhp'nin değil, ülkücülerin sloganı.
ülkücülerin ve mhp'lilerin görüşü.
bugün anlamını daha da arttırmış olan slogan. evet.
Facebookta bir grup.
sonuç hüsran.
Ülkücülerin uydurduğu slogandır. Türkçüler türk ırkı var olsun ve tanrı türk'ü korusun der.
Akülkücülerin bir numaralı sloganı. Ne zaman duysam dayanamıyorum gülüyorum aq. Rehber kuran hedef turan ne lan?

Ülkenin milliyetçiliği kimlerin elinde aq, utanç verici.
bir milliyetçi olarak pek katılmadığım söz.
şahsen ben onlarca milliyetçi dindar tanıdım ki, ataları hakkında gagavuzların vb. bildiklerinin yüzde birini bile bilmeyen.
https://www.youtube.com/w...dGZjCIs&nohtml5=False
arabın kitabıyla türkleşmeyi amaçlamak hmm peki.
Lilian thuram diyerek gördüğüm ve artırdığım slogandır.

Nasıl milliyetçilikse, barbar ar*pların kitabını kendine rehber almış.

(bkz: kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz)
(bkz: rehber cia hedef amerikancılık)

ortaasya türk cumhuriyetleri rusya'nın arka bahçesi konumunda. o turanı size sokuverirler mazallah.
Milletin ırk ile alakasi yoktur, Türk milleti de islam'dan ayrı düşünülemez. Ne demis ismet Özel; bu vatan için ölümü göze alan herkes türk'tür.

Gerizekali kafatasçılarin ve din düşmanı ahmaklarin bunu anlamasi pek mümkün değil tabi.
sene olmuş 2017 hala turan falan diyenler var. değişik kafalar. evet.
Hem kuran'ı hem turan'ı alamazsın. Tut ki az aşağıdaki arkadaşın dediği gibi bir türk kavmi çıktı ben hristiyanım dedi nolacak??

Turancıysan adamı türk olduğu için yanına katarsın. Dini seni ilgilendirmez. islam birliği gibi , türkçülük gününü islam ve türkçülük günü yapmak gibi şeyler turancılığa terstir.

Bunlar yapılırsa adı turancılık değil , islamcılık olur. Ve islamcılık 2017'de iş yapmaz. Bugün en taşşaklı islam ülkesi suudi arabistan, hangi islam ülkesine yardımı var , yok ? Demek ki bu işler köprüyü geçene kadar.
Şimdilerdeki kızıl elmamızdır. Sonraki ise tüm dünya.

Yayılacağız, evet. Ama rehber kuran değil, kızıl elmanın yolunu bilendir.
bak sana diyorum gece 11 de yat diye. 5 dakka geçince başlıyon saçmalamaya.

tezat durum bi kere.
Turan?

Tur-an.

An proto-iranca bir son ektir.

Türkili denilmelidir.

El şeyi ile gerdeğe girilmez.
kuran'la turan filan değil, arabistan olur. başlatmayın boş lafınıza lan!
kılavuzu karga olanın.................
O rehberle yaşayıp yönetilen halkların burnu boktan çıkmıyor ne hikmetse...
ideoloji karmaşası yaşıyor olma ihtimali yüksek insandır. Rehber kuran diyen bir kişinin milliyetçilikle alakası olmaması gerekir kaldı ki milliyetçilik yapıyorsa kuranın felsefesinden ayrılmış oluyor. Şayet hedef turan söyleminde bulunan kişi ise siyasal olarak dini ikinci plana atıyor ve etnik milliyetçilik, ırkçılık yapıyordur (ırkçılığı bir siyasal duruş olarak ele alıyorum, hiçbir kötüleme anlamı içermemektedir). Bu siyasal karmaşa toplum ve mahalle baskısının ürünüdür. aslında türk ırkını koruma ve yüceltme eğilimi gösteren bir milliyetçi, toplum baskısı sebebiyle dini ikinci plana atıyor gibi gözükmek istemediği için bu gibi zıtlıklara başvuruyor, rezil oluyordur.

(bkz: din arab ın hukuk sizin harp türklüğündür)
(bkz: hüseyin nihal atsız)
güncel Önemli Başlıklar