bugün

evet reglin tanımı sadece ve sadece budur. ne bir eksik ne bir fazla. ancak hayatını sürekli bahaneler planlar ve çıkar hesapları üzerine kurmaya alışmış kadın milleti bu kadar basit bir fizyolojik olayı bile kendi lehine çevirmenin yolunu bulmuş sanki çok ulvi bir olaymışcasına yansıtarak erkeğin hayatını sikmek için yeni bir cephe açmıştır.

21. yüzyılın gittikçe ılıklaşan erkek tayfası ise ya abazanlıktan ya da kendine güvensizliğinden olsa gerek kadınların açtığı tüm cehpelerde olduğu gibi regl cephesinde de teslimiyetçi sümsük bir tutum takınarak kendi ayağına kurşun sıkmaktadır.
regl uterus içeriğinin siklik dökülmesidir. vagina kanamasıyla uzaktan yakından alakası yoktur. vajina sadece bir yoldur.
hayatın ve olayların bu kadar basit olduğunu anlamama sebep olmuştur.
doğum olayı da vajinanın pörtlemesi olarak açıklanabilir. basitmiş bu hayat be.
saçmalıktır. sorulmalıdır ; bir organ sürekli kanarsa işlevliliğini ne kadar koruyablir? regl döllenmeyen yumurtaların her ay vajina yoluyla atılmasıdır , ortada kanama yok yani bi nevi boşaltım var. * * *
bu tespitte anlatılmak istenen tıbbi olarak içeriği ne olursa olsun kadınların ellerine geçen her fırsatı erkeklerin hayatını sikmek için bir silaha sönüştürebilme becerisi gerçeğidir.
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%82det
binaenaleyh burada son sözü kadınlar söylemelidir diye düşünüyorum.