bugün

regl döneminde sancı çekmemek için regl öncesi dönemde karnı sıcak tutmak, üşütmemek, soğuk almamak gerkir.
malesef öneri yok,
(bkz: başa gelen çekilir)
eczanelerde bu olay için bitkisel kökenli ilaçlar var sanırım. siz yine de doktora danışın. *
iğne; gecenin dördünde iğne yapmak için uyanmak gibi birçok sonuç doğurur...
sıcak bir banyo ve aprol ford içtikten sonra ağrı kalmayacaktır.
- Sigara, alkol ve gereksiz ilaç tüketiminden kaçının.

- Şekerleme yapın.

- Ilık suyla duş alın.

- Aşırı bedensel hareketlerden kaçınarak kendinizi daha zinde hissedin.

- Rahatlatıcı masajlar ile gerginliğinizi azaltın.

- Bol su ve bitki çayları içerek cildiniz nemlendirin.

(bkz: ben bugun bunu gördüm)
taşa oturmayın, çorapsız gezmeyin.
buscopan için, 20 dakika içerisinde bir şeyciğiniz kalmaz.
deli gibi sigara için, sabahlara kadar alkol tüketin. bigün hiç uyumayın ertesi gün 23 saat uyuyun. uyumadığınız günlerde gün boyu yüksek sesle müslüm baba ve coverlarını dinleyin. varsa çok sevdiğiniz sevgilinizden ayrılın. cep telefonunuzu kapatın, odanızdan hiç çıkmayın. sık sık ağlayın. doğru düzgün yemek yemeyin.

sonuç: rahim kanseri ve regl sancılarına son...

voila!!
cikin gezin biseyciginiz kalmaz.
(bkz: regl sancısı çeken erkeklere öneriler)

yuh lan erkek adam regl sancısı mı çeker dediğinizi duyar gibiyim..gel sen bunu kız arkadaşı olan erkeklere sor..

-yaa mahmutcan çok ağrıyor ama yaa, neden beni anlamıyorsun
+hayatım bu kaçıncı gün?
-8 oldu daha
+şafak kaç hayırlısıyla?
-4 gün daha var
+yuh a.k.
-4 gün sonra belki koyarsın

(bkz: regli 12 gün süren hatun)
menopoza girmeniz halinde kurtulacağınız sancılar.
(bkz: majezik)
(bkz: çivi çiviyi söker)
erkeklere denışıldığında kesinlikle sancınıza çare bulunur. baksanıza onlar daha ilgili bu konulara.*
çivi çiviyi söker o yüzden doğum sancısı.
Alış-veriş yapın.
Regl sancıları dahil her türlü soruna çözüm getirdiği gözlenmiştir.
(her 10 kadından 9unda olumlu sonuç alnmıştır diğeri vücuduna uygun elbise bulamayıp daha da bir bunalıma girmiştir fakat sancıya pek etkisi olmamıştır bu bunalımın.)
bilinenin aksine karna sıcak bir şeyler sarmak koymak vs. yanlıştır. bu zararlıdır, ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. bu tür durumlarda sağlıklı ve önemli olan ayakları sıcak tutmaktır. ayrıca karın kaslarını geren egzersizler yapılabilir.
bir adet içi sıcak su ile dolu su torbası. iyice kaynamış olmamasına dikkat edin. sıcak regl sanıcısına birebirdir. majezik varsa içmeyi ihmal etmeyin.
regl olduğunuz günden itibaren maxaljin adında bir hapı günde 2 defa kullanmanız yeterli.
-erkek olun! *
spor tabi ki .sporun ağrıyı azalttığı ve abartılmayarak yapılmması doktorlarca dile getirilmektedir.
e vitami kullanmak agrilari farkedilecek sekilde azaltacaktir.
deren marka çayın bayanlara özel olan çayını denemenizi tavsiye ettiğim allah ın belası olayıdır.
eşinize ya da sevgilinize kapris yapın, saçma sapan isteklerle onu canından bezdirin. sulugöz olun olur olmaz şeyler yüzünden bağırıp çağırın.

sonunda regl sancısını kesin unutursunuz; çünkü adetten çok daha büyük bir probleminiz olur.
majezik, maxaljin, ansaid üçlüsünden birini bulup için. bişeyiniz kalmaz, kalabilirde.. *