bugün

vallahi yalan dolan amına koyim. beynimizi sikti bu kadın milleti bunun yüzünden. yok efendim erkeklerin bir şeyden anladığı yokmuş da, bir regl sancısı bir de, epilasyon yapsalar kadınları daha iyi anlayacaklarmış da, falan filan. osuruktan analizler. mukayese duygunuzu sikeyim yahu. sidik mi yarıştırıyoruz burada? götün yiyorsa git 10 gün askerlik yap bakalım hakkari'de. o zaman görürsün kanın alasını.

hem biz erkeklere ne amk senin reglinden? biz her muhabbette kendimizi acındırıyor muyuz böyle? ayar etmeyin insanı. adam olun.
Her kız abartmaz. Bazısı iğne yaptırıyor. Allah korusun.
Regl sancısını çeken bilir dedirten başlık.
(bkz: kızlar sadece güçsüz erkeklere trip atabilir)
acısı ne kadar büyüktür bilemem ancak taşaklara tekme yemeyle boy ölçüşemez.
vurdurunca geçecepi bu kadar bariz olan bi sancının gereksiz abartılması durumudur.
Sen hayatında kaç kere regl oldun da konuşuyon diye sordurtan önerme.
amacina ulasmis bir sozlukteki kiz yazar suzgecidir. sonra ozel msjdan sinir bozucu mesajlar sonra aslinda iyi cocuk demeler sonunda hoop sevgili olunmalar. hayir biz de ergen olduk ordan biliyorum.
45 derece sıcakta, millet denize girerken sancıdan terler içinde yatmak zorunda kalmamış insan önermesi.
bütün askerliğini patates soyup, tuvalet temizleyip, postal boyamakla geçiren adam bütün ömrünce öyle çatıştım, ben askerde komandoydum diye anlata anlata bitiremezken sorun yok. biz ortalama 35-40 yılımızın her ayının yine ortalama 1 haftasını kanayarak ve sancıdan gebererek geçirip söyleyince auuuvvv.
ulan vereceksin bu erkeklere de suni regl sancısını, 3 günde kendi penislerini koparıp atacaklar. o zaman görürüz kimin sancısı balonmuş.
Endometriozis taşıdığı belgesini göstermediği takdirde başlığın doğruluğunu kendimce onayladığım durumdur.
her ay reglmin ilk gününde ağlaya ağlaya şirket koordinatörümün yanına gidip izin alan biri olarak diyorum ki beyler; sandığınız gibi 'abartılan' bir durum değildir regl sancısı. Çünkü o sancıya ekstra olarak bel ağrısı, mide bulantısı ve sindirim sistemi bozukluğu da yaşanır. hı tabi siz bunları bilmiyorsunuz Çünkü biz sadece 'karnım ağrıyor' der ve sancımızı Çekmeye devam ederiz.
kızlarımız sünnet acısı nedir bilmediği için normal bir durumdur.
yaşamadık tabii, hiçte yaşamayacağız ama çok kötüymüş ya, çeken bilir diyolla.
doğru olan yargıdır. genelde abartılır, fakat gerçekten ağrılı geçiren ve hastanelik olanlar vardır.
Bunu diyen kim varsa acisini benzer sekillerde yaşasın inşallah...
herkesin acısı çektiği kadar.
An itibariyle çektiğim sancıyı küçümseyen yaratık beyanı. Yattığım yerden kalkamıyorum lan, elim ayağım buz kesildi resmen, senin dediğine bak.
Yaşamadığınız şeyler hakkında konuşmak kolaydır. Gelin 1 hafta siz çekin o sancıyı, sonra tekrar konuşuruz.
kadınlar gününde hediye olarak ped almak/#26943598
genel olarak erkeklerin söyledigi saçmalıktır bu kişi dogum sancisinida küçümser genellikle.
acile kaldırıldıktan sonra üzerinde konuşmaya gerek bile duymadığım önerme.
He knk he ondan.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Şu erkekler bi kez kadınların yerine geçse keşke ..
Regl sancısı çekse çükünün duseceginin farkında olmayan insan fikridir.
güncel Önemli Başlıklar