1. 1.
    sadece türk kadınlarında görülen regl sancısının ilgi çekmek için yapılan, abartılmış balon bir acı olduğu gerçeğidir. buna cidden inanan erkeğin kafasını sikeyim açık ve net.
    4 -12 ... vamonos
  2. 2.
    valideye deki regl sancısı nedir.

yengede dicek yavrum hele bir otur seninle önemli birşey konuşucam.
    1 -1 ... soren
  3. 3.
    regl döneminde memelerde sertlik ve sancı görülebilir bu durum kadına gör değişir..
    1 -5 ... promocemo
  4. 4.
    valide hanımda hissedilmeyendir. ne hikmetse hep şımarık sözlük k*dınlarını vuruyor. dikkat çekemediklerinden mi ne olsa gerek.
    -5 ... bize de mi caylak
  5. 5.
    Bilmediği acıların derecesini belirleyenlerin yaptığı yanlış tespit.

Regl dönemi kişiden kişiye göre değişir. Göğüslerde ve kasıklar da ağrı artık normal karşılanılan ağrıdır. Yüksek ateş ve mide bulantısı da görülebilir. Bazı kadınların güle oynaya geçse de, her ay acile gidenler de vardır.

Hatta çoğu genç kızda kist oluşur ve bu tahmin edemeyeceğiniz derecede ağrı yapar. ilaçla tedavi uygulanır, geçmezse ameliyat ile alınır.
    5 -3 ... howl
  6. 6.
    Tırı vırı olarak adlandırılan bu sancının annelerinizde görülmeme nedeni menopozdur.
    6 -2 ... howl
  7. 7.
    allah başka dert vermesin.
    ... robotmuymus efenim
  8. 8.
    Katılıyorum görende doğum sancısı sanar ammada büyütüyorsunuz eskiden reglmi vardı?
    1 -1 ... asilsizadam
  9. 9.
    Size o ağrıyı yaşatabilsek de keşke o zaman deseniz tırı vırı diye.
    1 ... bigbangbambam
  10. 10.
    Bir kadın olarak katıldığımdır.(özellikle kadın olduğumu belirtiyorum çünkü bazı erkekler erkek olduğunu entrylerle göze sokarken kadınlar cinsiyetlerini belirtince kuduruyor, geberin.)

gelelim regl sancısına.doğru böyle bir olay var.hafif ya da şiddetli her kadın yaşıyor bu sancıyı.fakat bazı kadınlar regl olduğu için etrafındaki herkesin onunla ilgilenmesini isteyip herkese hayatı zindan etmeyi kendine hak görüyor.
    regl olan ped almak yerine sözlüğe nasıl kanadığını anlatmaya koşuyor. off nasıl ağrıyo var yaa bak ben regl oldum hemen bana ilgi gösterin diye ağlıyor resmen sözlükte. dünya üzerinde regl olan tek kadın kendisiymiş gibi davranıyor.hepimiz oluyoz lan sakin.
    5 -2 ... icimdeolenbirivar