1. 1.
    her daim ilgi isteyen kızların yaptığı numara.
    yeni şeyler bulun bence.
    19 -14 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    +zerafet ne oldu karıcım?
    -canım yanıyor murtaza. Regl olmuşum.

Murtaza ayağındaki alçıyı ve kolundaki serumu çıkartıp zerafet'le ilgilenir.
    13 -3 ... karetta karettalar da ucar
  3. 3.
    Doğru olan bir tespittir.

Benden 3 yaş büyük ablam var, hiç adet görürken sancılandığını görmedim amk. Adet olduğunu da anlayayım bir zahmet. Ablam tuvaletten çıkknca,tuvalete iğrenç bir koku yayılıyor.
    2 -19 ... oduncu mustafa
  4. 4.
    tıpta yalan söylüyor o vakit.

(bkz: pms sendromu)

her kadın aynı sancıları çekmez ancak bir kısmı ciddi problemler yaşar. bu dönemde görülen vücutta ödem oluşumu, bel- karın- baş ağrıları, duygusal dalgalanmalar kişinin yaşam kalitesini düşürür.

bir de şunu merak ediyorum. yaşamadığınız, sadece gözlemlediğiniz bir şey hakkında nasıl bu kadar net fikir sahibi oluyorsunuz?
    18 -7 ... nadia nadia
  5. 5.
    sen ilgi çekmek isteyen bir palyançosun bence.
    5 -1 ... omelass
  6. 6.
    Her adet oluşunda acile serum yemeye giden kadınlar var. Zevkten gitmiyorlar herhalde. Sonuçta döl yatağının duvarlarının sökülüp vücuttan atılması gibi bir biyolojik olay var ortada. Her kadın yaşamayabilir tabii ama şiddeti bünyeye göre değişen sancılar çekiyoruz birçoğumuz. Ayrıca östrojenin de tavan yapmasıyla naz, ilgi isteği, sevilme isteği artıyor. Bir nevi kedileşme durumu var. Bu da hormonlarla alakalı tamamiyle.
    12 -2 ... perinin2
  7. 7.
    regl sancısı ilgi çekmek için yapılan numaradır
    4 -1 ... x e deger veren adam
  8. 8.
    Mız mız sevgililerinizin numarasıdır belki ama o sancıdan kıvransakta günlük hayatımıza devam edip eziyet çekiyoruz biz her ay. biraz saygı rica edicem.
    3 -3 ... yurduminsani
  9. 9.
    çeşitli profillerden, değişik tepkiler alabilecek önerme. şöyle ki;

meriç:

ya arkadaşlar nasıl böyle birer insan oldunuz söylesenize ya ayıptır beee!!!11

sancılı periyotlar yaşayan kız:

o acıyı bir kez yaşasanız görürdünüz böyle konuşmayı.

odun erkek:

biz de sünnet oluyoruz tantana yapıyor muyuz arkadaş yeaa. askerlikten bahsetmiyorum bile.

oltacı:
    ......... (bir şey yazmıyor. not alıyor)

nihat:

hepinizi seviyorum be n'olur kavga etmeyin. geriliyorum, gözlerim doluyor resmen.
    22 ... hassas nihat
  10. 10.
    Regl sancısı numaraysa dogum sancısıda aynı sekilde numaradır. Cunku regl sancısı dogum sancısının kısa süren versiyonudur.
    4 ... cileksultan