bugün

Terbiyesiz kızdır.
Regl regl kelimelerini üst üste okuyunca wiggle wiggle şarkısı geldi aklıma alakasız ama hızlı okuyunca seyaptım öyle.
havuz sefası olayını çok yanlış anlamış bireydir, insandır, can değildir.
Hastalık kapabilitesi yüksek olan kızdır. Yapmaması herkes için, özellikle de kendisi için daha hayırlıdır.
tamponuna güveniyordur.
igrencligin dibine vurmus kizdir, her igrenclik beklenir o kizdan.
Gören de litrelerce kan işiyor sanacak.
Adettendir diyip girmiştir.
Regl Regl havuza girip, bir de beni de havuza çağıran arkadaşımdır. iyyyrenç.
belki tamponuna güveniyordur.
... yapan kızolan kız
ne yaptığından, ne olduğundan sanane.. ne olduğumuzdan sizene.. regl gayet doğal bir şey; havuza da gireriz, gerekirse denize de.. mikrop kapma riski olmasa yaparız da zaten.
saygılar..
Kanla başla havuza dalmıştır.
pislik torbası.
havuzu boyamaya niyet etmiş olan kızdır. hep mavi, hep mavi gına gelmiştir artık.
tampon kullanıyorsa problem olmaz. biliyoruz da konuşuyoruz. ha yoksa da bizde var tıkarız. iğrenç oldu baybay.
Güldürmüş kızdır.

Havuzda olanlar kanı görünce birisinin bir tarafı kesildi sanıp yüzmelerine devam ederler.
o kızdan korkun her şey beklenir ondann.
tamponla girenlere hiçbir şey olmuyor, ama riske atmak istemeyen - yada bakire olanlar- mecburen geciktirici almalıdır. kimse anlamasa bile o halde girenler için pekte sağlıklı olmaz. işeyen işiyor yani o havuza, sağlık önemli. o yüzden geciktirici şart arkadaşlar.
oha mk. biz o durumdayken sokağa çıkamayız millet havuza giriyo.
kıskandığım kişi.
şahsen o vakitlerde pike altında sıcak su torbası ve çikolataya gark oluyorum millet havuza gidiyor.
(bkz: Kan gölü)
ne desem hiç bilemedimki insanlar ve tercihleri.
Havuzun kenarında çadır kuranlar tarafından topa tutulmuş kızdır.
Beyni yerine omurilik soğanını kullanıyordur. Evet.
Muhtemelen havuz sağlığını tehdit edecek kızdır. Evet.