bugün

lise yıllarında hijyen problemi olan kızlardan alabildiğim kokudur.
şimdi durup düşündüm de evimizdeki o kokunun nedeninin bu olduğunu anlamak gerçekten çok ama çok utanç verici...
kızlar tuvaletinin sigara +adet kanı kokusu barındırmasıdır.

not: erkeğim lisede kızlar tuvaletinde sigara içerdik.
pas metal kokusunu andıran kokudur.
öghtüt yani yorum yok !!!!
sadece kandan muhteva değildir. uterus epitelinin döküntüleriyle kan bileşimidir...
+ kız regl dönemine girdinmi bana haber ver.
- hayırdır kamil ne alaka şimdi.
+ kızım geçen sözlükten okudum.
- eee
+ kızlar regl döneminde çok kötü kokuyormuş seni bi koklıycam müsade edersen.
- sen git ............. kokla.
aylarca yıkanmamış bulaşıkların üzerine çürümüş yumurta kırdıktan 5 gün sonrasında yakın bir koku elde edilebilecek kokudur.

ek bilgi için edit: kadın kokusu filminde bu koku üzerine hiç durulmaması ilginçtir.
Hmpfs Hmpfs hala o koku... zamanında annemden tiskinmemin nedenidir kim bilir.
hastane kokusu gibidir.
(bkz: 1 haftalık çorap kokusu)
(bkz: yanmış külotlu çorap kokusu)
kandaki demirin kokusudur. enseden bile hissedilir.
kandaki demirin kokusudur. enseden bile hissedilir.
giydiği sentetik giysiler yüzünden ter kokan erkek kadar mide bulandırıcıdır.
buram buram kan konusudur.
Köpeklerin peşini birakmadigi kokudur.
iğrençtir.

5 m uzakta durulur cinsel ilişki hayal bile edilemez.

sahi regl olan kadınla nasıl yatıyorlar anlamıyorum amk.
her zaman dediğim gibi, çamaşırları ve kendisi olaganca temiz bi kadınsa özellikle ilk gün mis gibi kokar. o çiçekli pedleri, çamaşırları falan değişik böyle tarifsiz..

(bkz: olsa da koklasak)
insanı rahatsız edecek kadar burna kötü gelen kokudur.

öncelikle yok kukusu koklanmadan bilinmez falan geçin onları gençler.

eğer bahsi geçen kadın sürekli aynı ortamda bulunduğunuz iş, okul arkadaşı,akraba veya sevgili değilse ara sıra görülen biriyse anlamak neredeyse imkansızdır. kadının pedini 10 saatte bir değiştirmesi lazım anca.

ama sürekli aynı ortamda bulunan insanların ten kokusunu ezberler burnunuz ve regl dönemine giriş ve süresince kadındaki hormonal değişimlerden dolayı ter ve ten kokusu daha baskın ağır ve pis gelir burnunuza. olay kan kokusuyla alakalı değil ha bazı pasaklılar var yürüyen pis ped çöplüğü gibiler mübarek onlar kırk metreden anlaşılır fakat dikkkatli kadınların özel günlerini anlamanın bir kaç püf noktası vardır. en önemlisi de ter kokusudur.
Temizligine dikkat ediyorsa yoktur, ama bir de şu var; lise ucuncu siniftayiz, malum ergenlik falan arzular seyler, okulda sınıfta kizli erkekli takiliyoruz, ben sirada oturuyorum onumde bi kiz ayakta, ben bi baktim ayakkabimin bagi cozulmus, onu baglamak icin egildim ama egilmez olaydim, kizin genital bolgesinde fare oldurseler oyle kokmaz, gercekten berbatti, ayakkabiyi baglayamadan kalktim aniden, uzaklasmaya calistim bagcigima takilip dustum hatta, bi hafta aklima cinsellikle ilgili bisi gelmedi.
merak edilen kokudur.

acaba kokusu bir ara benim de burnuma geldi de ben mi farkedemedim.
yoksa daha o kokuyu alamadım mı?
Neden burada dillendirilir ki bu. Her kadin hasta olur tamam da bunu burada konusmak neden. Ayip lan.
seviyorsam benim hoşuma giden kokudur.
iğrenç bir koku. Lisede yanımda oturan kız arkadaşım kokuyordu. Hoca bir günlüğüne oturttu okulu bırakacaktım az kalsın.