bugün

abazalıkta sınır tanımayan erkektir.
kızın kafasını gözünü patlatacak erkektir.
(bkz: şiddet)
pek çok kişinin dediği gibi abazalıkta sınır taşımayan erkek tipidir. lakin abaza değilse durum daha vahimdir. kandan tahrik olan bir erkek düşünemiyorum... vampir olması muhtemeldir.
(bkz: mideni sikeyim)
(bkz: sığır)

sonra da "kızların adet gördüklerini saklama saçmalığı" derler bunlar. ne yapsın kız? böyle erkekler yüzünden, bizim gibi efendi erkeklere de* söyleyemiyorlar. bir sorunu olsa çözeceğim halbuki.
çoğu bayan reglden hasta olmak şeklinde bahsederken ne yaptığı belli olmayan abazan erkektir... insanın gözünden başlayarak cinselliğe bile vurabilir...

göz nedir? bakma organı? nereye bakar g.te ? g.t ne işe yarar ? girip çıkmaya... pardon bazılarında 'düşünmeye'...
(bkz: dracula)
kan fetişizm*den hoşlanan erkek.
- regl olmuşum da.
+ ohhşşş necla bir daha söyle!
anal seksi düşüyordur.
abazan diye yaftalayan kişilerin cahillik sınırlarını zorladıkları konudur. söz konusu olan konuda açıklık getirmek gerekirsek:
kadınlar regli dönemlerinde erkek kişisine daha güzel görünür. kadınlar için bu söz konusu değildir. kadınlar göğüslerinin büyümesi, karın şişliği.. gibi nedenlerle kendilerini çirkin bulurlar.
kızıllık tahrik edici unsurlar arasındadır.
yazar kişi güzel fakat farklı yollarla bu konudaki haklı gerçeği göstermiştir.
(bkz: hayvansin riza)
(bkz: Acıktım diyen kızdan acaip tahrik olan erkek)
- mehmet regl oldum.
- duyamadım....
- regl oldum mehmet
- az sesli konuşsana
- regl oldum diyorum
- regl ney dedin?
- oldum dedim
- bu hallerin çok hoşuma gidiyo...
- salak?
ped reklamı izleyip, mavi sıvı yardımıyla otuzbir çekebilir erkeği.
-hahihuhha
-hohuhuhu
-öle miydi o ya?
-evet ya...
-hohuhuhuh
-işte geçen de regl oldum zaten ondan da gidemedim ya..
haydar: off..(regl mi dedi lan bu) ahhhhh....ohhhhhhhhh
-nooluyo beğ?
haydar: yok bişey sen devam et..ohhhhh *?
kan tutmayan erkektir.
acayip antik erkektir.
cahil ve abazadır. regl olan bir kızın vajinasının ne halde olduğunu ve ne kadar berbat -bak aklıma geldikçe midem bulanıyor- koktuğunu bilmiyordur. beklemelidir, regl'dan sonra ki kıza gelen rahatlıkla bir güzel sevişsin efenim kızla.
daha akıllısı için (bkz: birkaç güne kadar regl olacağım diyen kızdan tahrik olan erkek).

Zira regl olmadan birkaç gün önce kadınların gözlerini şehvet bürür.

Sevişmek için kocasını bir buçuk günlüğüne iş için gittiği şehirden çağıranlarını bilirim. *
cahildir.
kadının vajinasının sadece cinsel birleşme için varoldugunu düşünen bu cahil bünye acaba regl olmuş bi kadınla neden birlikte olunamayacagını hiç araştırmış mıdır? bu dönemde kadınların bütün kanallarının acık oldugunun ve her türlü mikroba gayet acık oldugunu bu nedenle de kesinlikle cinsel ilişkiye girilmemesi gerektigini biliyor mudur?
bilmedigi, arastırmadıgı cok acık.
regl olan kadınla birlikte olunmamasının tek sebebi kan ve pislik degildir. bu kadar mı cahilsiniz hala?
kan revan içindeyim şarkısını söyleyerek ilişkiye girmek isteyen erkektir. şarkıyı amacına göre kullanmak işte bu olsa gerek. bravo abi devam et böyle.
anatomik bir olayı seksüel bir olaya çevirmiş erkektir.
vajina ile ilgili olsun da konu ne olursa olsun tahrik olan ergendir. çam de dam de şamdan de o tahrik olacak bir hikayeyi beyninde hayal edecektir, hele bir de yamyam vardır dubledir.
(bkz: edward cullen)