1. 1.
  regli döneminde ıq seviyemizin düştüğü ve dalgınlığın hat safhada olduğu düşünülecek olursa tribe girmemek mümkün mü? sorusunu akla getiren tamlama.
  1 ... yagmurunsesi
 2. 2.
  ' hele sende bir böyle sıkıntı çekte göreyim sen ne yapıyorsun? ' diye tepkili ve her zamanda karşı cinsin saçma sapan cevaplar verdiği, erkekler tarafından önemsenmeyen ama biz kadınlar tarafından hayatın inanılmaz günlerinin yaşandığı bir menstrüal siklus' tur. ayrıca sanki bende çok meraklıyım bunu yaşamaya diyen yüce dişidir.
  1 ... zeydean
 3. 3.
  tribe girmez genelde regl döneminde kızlar, sadece regl dönemindedirler.
  dönemin getirileri bu tür davranışlardır zaten, bunu trip olarak algılamak yanlıştır.
  amaaaa... tribe giren yok mu, çok afedersiniz, bokunu çıkaran var...
  2 ... paralogia
 4. 4.
  haklıdır aslında.

  liseden hatırlıyorum da. direk yüzünden belli oluyordu ne halde oldukları. böyle "tırsık, içine çekilmiş" bir de sürekli yaşıyorlar bunu. insan işi değil yani.

  biz bir kere sünnet oluyoruz. süper ya.
  1 ... cakalyesun
 5. 5.
  sadece turkiye'de denk geldigim bir hadise. tabi ki turk kizlarini seviyoruz; onlar, jude law'i, bize tercih etse de. lakin biraz sakin olun be kardesim regl oldum diye hayata kusmek niye? sizler ki bir kara fatma'nin, bir nene hatun'un torunlarisiniz cefakar turk kadini bir regl oldum diye hayata kuser mi ?yapmayin kizlar uzuluyorum gercekten uzuluyorum .. 5 dakikada degisen bir moda niye sokuyorsunuz kendinizi bakin bir ingiltere'de ( sevmem genelde ingilizleri ve her zaman dedigim gibi; susan ve judith sizleri tenzih ederim; canlarim benim) discoya gidin ve gecenin sonu evde sonlansin kesinlikle ve kesinlikle kiz sizlanmaz ama bana ters geliyor neyse diger bir ornegimiz asya'dan japonya ve cin'den geliyor; uzakdogudaki kizlarin regl olduklarinda ki tek tribi : saclarini yikamamak..varsin 2 gun saclari yag koksun ama trip atmasinlar guzel kardesim..yine de turk kizlarini seviyorum ve regl triplerinize ragmen hep yaninizdayim..
  1 ... robert terk
 6. 6.
  (bkz: kız kankanın regliyim AMK regl diye bağırması)
  1 -1 ... yallah arabistan a
 7. 7.
  Aptal gibi göründüğünü farkında olmayan kızdır.
  Neden her ay vücudunun rahatlamasını sağlayan bu güzel durumu çok özel ve tavır yapılması gereken bir durummuş gibi gösterir ki insan ? Bu bizim kızlara has bir şey. Sevgilisi varsa daha ilk damlada haber verir "ay aşkım regl oldum çok ağrıooo" adam ne yapsın ? Hoş bir şey olduğunu mu sanıyorsun da herkese ilan etmeye çalışıyorsun ? Yapmayın kızlar hiç hoş değil.

  Bir de (bkz: ana vatan kan ağlıyor)
  (bkz: halam geldi) (bkz: ay başım tuttu) (bkz: gereksiz tripler)
  ... annepanda