1. 1.
    https://www.mynet.com/reg...ihar-etti-1243407-mykadin

Öğretmeninin kirli ve pislenmiş sözleri üzerine sınıftan kovulan ve bunun üzerinen utanan öğrencinin annesi ülkenin yerel medyasına şöyle konuştu: 'kızım ilk kez regl oldu. Yanında bunu önleyebilecek hiçbir malzeme yoktu. Okuldan döndüğünde yaşananları anlattı öğretmeninin onu küçük düşürdüğünü ve alay ettiğini ve sınıftan kovduğunu söyledi. Yalnız kaldığı bir anda ise utandığı için intihar etti.
    7 ... twopac
  2. 2.
    yok devenin nalı haber gerçek değildir umarım la şimdi kız regl oluyor ve sınıfta hocam regl oldum diyor hoca defol ulen çık dışarı neden regl oluyorsun diyor vay be.
    6 ... tahir33
  3. 3.
    insanlık çoktan bitti.
    7 ... lucianus
  4. 4.
    " Kenya 2017 yılında kız öğrenciler için okullarda ped bulundurmayı zorunlu kılan bir yasal düzenlemeyi yürürlüğe sokmuştu."

(bkz: what)
    ... kurmay albay
  5. 5.
    Bizim ülkemiz sandım yok dostum yok biz daha o kadar alçalmadık dedim kendi kendime ülkemiz de olmamış bu olay ama insanlık ve kendi adıma utandım.
    2 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Ülkemin önlenemez yükselişinin yaşandığı 2019 yılında bak bak neler oluyor kardeşim ? O hoca denen mahluku bu sebepten dolayı bi güzel dövüp meslekten ihraç etmek lazım. Regl olmuşsa tuvalete götür.
    ... reality man