bugün

normal abi normal buna böyle bakmak lazım çağ dışı konuşmalara gerek yok dicem ama adam onuda anlamıcak .
Esasen türkiyede Sosyal medyanın ne işe yaradığını bir kez daha göstermiş olan bağyan. Full Yorumsuz.
allah ıslah etsin.
burnunuzdan sümkürdüğünüz sıvıyı bile göstermeye çekinirken bu ne merak allah aşkına ? yemişim insanın devamlılığını.
Erkekler cinsel gücü artıran ilaçlar aldığında %8 vergi ödüyor, kadınlar ise Regl olduğunda kullandığı hijyenik ürünlere %18 vergi ödüyor.

görsel
Protesto için böyle bir eylem yapmaları gerektiğini düşünüyorum.
Belki bu sayede seslerini duyururlar.

Unutmadan; birileri iğrenç bulmuş bu durumu.
Neden iğrenç anlamadım, paleolitik tehdit mi yoksa vazovagal senkop durumu mu yaşıyorsunuz?
Korkarım bir genofobi erotofobi yaşayacaksınız iğrenç kusacağım vs yaklaşımı yaparsanız.
Regl olmanın normalliğini anlatmak için çekilen bir fotoğrafsa, aynı kişi kaka yaparken de bir fotoğraf paylaşmış mıdır merak ettim. Yarın bir erkek de kurduğu çadırın (!) fotoğrafını paylaşsa aynı hoşgörüyü gösterir mi bu hanım ablamız, şüpheliyim. Mahremiyet olgusunu yerlere çalmanın, özgürlükle alakası olmadığı kanaatindeyim.
Kadınlar genel olarak iğrençliği seviyor.
Off bu "dogal" muhabbetinden de gına geldi. Tuvaletini de paylaşsın doğal diye.

Böyle pedi gazete kağıdına sarmaya gerek yok ama bu kadar reglim diye bagırıp çağırmaya da gerek yok.
Fotoğrafa bakıp bacak aradım. Bu nasıl bir tayttır, saçma biri olduğun zaten buradan bellidir.

Hadi bu aptal paylaştı sen neden paylaşıyorsun be kardeşim.
Doğal olabilir onu herkes biliyor ama bunu çıkıp da "paylaşmak" mantık çerçevesinde açıklayamıyorum.

Açıklayacak varsa bekliyorum.

Ee kadınsal bir şey değil mi bla bla.

Erkekler de çıksın afedersin başka bir şey paylaşsın bunu da doğal karşıla hadi. O da biyolojik değil mi?

E nerde kaldı eşitlik? Böyle kalırsınız işte.

Gerçek feminizm bu değil.
Nasil olsa suratim gözükmüyor diye ortama her bokunu atmaya basladi insanlar.
internette at çiftleşmesi izleyenlerin takıldığı şey. bakmayın arkadaşım misal ben bakmıyorum.

ben 3 ayda bir kızılaya kan verip poşetteki kanımı seviyor onu okşuyorum.

neticede kadının anlatmak istediği şey önemli, regl doğal bir olay ve bundan utanmayın diyor işte. regl olmasa kimse olmazdı, hayat regl ile devamlılık sağlıyor insanlık için.
görsel

tövbe ya akşam akşam..
Böyle bir şey olamaz kuzeni paylaşmıştır.
görsel
Bu gerçek mi, Allah belanızı versin lan midem kalktı. 45 yıl vajinsiz kalsam yine de babafingoyu şuna degdirmem.

Rezillik yapmış kadın.
Bir erkek olarak bende paylaşılmasında bir sorun göremiyorum.

Bu tür insani olaylar bana tırnak kesmek, saç kesmek kadar doğal geliyor. Bilmiyorum linç edebilirsiniz.
mahremiyeti sonuç olarak keşke paylaşmasaydi ..
oysaki bedeninden utanç duyup bir an önce kendini gizlemeliydi. çok büyük bir ayıp içerisinde sonuçta değil mi ? püh pis bok, sizin yüzünüzden toplumun namusu azalıyor, muhafazakar noktaları gıdıklanıyor! Onursuzlar! püü sana.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
görsel
Düşünsene erkeklerde böyle bir durum var ve birisi foto paylaşıyor.

Ne kadar saçma olur değil mi?

Aynısı bu işte.
Biz durduk yere gerçekleşen erekte fotoğrafımızı paylaşsak sapık damgası yeriz, kadın regl paylaşınca doğallık oluyor.
Bunun kalıbını karakterini kadınlığını sikeyim ben. AMK paraziti.
Halen twitterdan gundem ihrac ediyoruz amk senin uludağ sözlük ne hale geldin. Scorp gibi en iyi entryleri yayınlayarak yayın hayatına son versen keşke.