bugün

evet efendim...

kitlelerin önderi, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarıp orda sabit biçimde tutabilecek yegane insan, kahraman, karizmatik ulu önder recep tayyip erdoğan sayesinde kurulan türkiye cumhuriyeti'nde ülkemiz için geleceğimiz ve mutlu yarınlar için, yozgatlı işçi kardeşim, taşovalı gariban eskici dostum, rizeli çay toplayan emekçim ve nicelerinin mutlu yarınlarında kardeşçesine halaylar eşliğinde bir ay doğar ilk akşamdan geceden şarkıları söylemesine nail olacak 16 nisan 2017 referandumuna evet demeyenlerin cennete giremeyeceği iddiasıdır.

bu iddia öyle sağlam argümanlara dayanır ki aksi iddia edilse bile kanıtlarla ispat edilemez, ancak lafta kalır. çünkü türkiye'nin iyiliğini istemeyen başta dış mihraklar olmak üzere vatan haini fetö terör örgütü malumunuz kumpaslarla darbe yapmaya çalıştı fakat bu halk, bu üstün ari ırk türk milleti katiyyen izin vermedi.

şahsen ben de bazıları gibi o gece elde neskafe, nes'et steakhouse beylikdüzü'nden etimi söyleyip brezilya liginde kalan son 3.5 üst maçlarını takip ederek şerefsizlik yapmadım. çıktım elimde bayrağımla dilimde türküler eşim ve dostumla tankları taşladık, mermilerin üstüne atladık ve bu ülkeyi darbecilerin elinden kurtardık. hiç şüphe yoktur ki o kadar şehidimiz varken bu fetöcüler hayır derken evet demeyeyim. çünkü fetöcüler hain, fetöcüler ateist, fetöcüler hırsız. bunlar ateist, bunlar bölücü, bunlar bilmem ne işte.

o yüzdendir ki milyonlarca insanın gönlündeki sistemi desteklemeyen, o kadar zor durumdayken ülkesi için evet demeyen insanlar cennete asla ve asla giremez. sadece ben görmüyorum bunları, allah'ta görüyor. beni geçen şak diye yakaladı 9 kusurlu hareketten birini yapmıştım ayıptır söylemesi..
(bkz: dinin siyasete alet edilmesi) (bkz: burası Türkiye) (bkz: Türkiye ye hoş geldiniz)
yeni yeni türeyen bazı akpli allahlar tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname. ahiretimizi yakmayalım a dostlarım, gelin evet diyelim. hem de amımıza koyulma garantili.
(bkz: şirk nedir neden koşulur)