1. 1.
  bu hesaplar bence bir kaç kişi tarafından yönetiliyor. biri ortalığı kızıştırıyor kemalist chp izmir kızları diye sonra hemen diğeri devreye giriyor tayt giyen kız, kamal, laikçi şeklinde devam ettiriyorlar. nickler sürekli bir sirkülasyon halinde. biri gidiyor diğeri geliyor. asıl yapılan hataya geliyorum. bunlara cevap veriyoruz. işte bundan devam ediyorlar. eksilenmek bile hoşlarına gidiyor. ve yine bence yönetimde bunlara göz yumuyor çünkü bu şekilde uludağ sözlükte gündem sürekli yukarda oluyor ve entry giriliyor. yönetimde bir yönden hak veriyorum. adamlar bu şekilde kazanıyor. yani herkes ve her şey olması gereken yerde. şu an bunları yazmam bile aptalca çünkü hiçbir şey değişmeyecek.
  5 -3 ... true
 2. 2.
  bunlardan kurtulmanın kolay bir yolu var.

  (bkz: donuz)
  5 ... ecinni
 3. 3.
  Kesinlikle ama kesinlikle finanse edildiklerini düşünüyorum. Böyle saçma sapan başlıkların prim yapmadığını sözlük kullanan herkes zaten biliyordur. Öyleyse yapılanlar bir algı yaratma çabasından farklı bir şey değil. Sadece sözlük ile sınırlı kalsa birkaç kendini bilmezin işi diye değerlendirebiliriz ama... bütün bir sosyal medyaya yayılması artık troll'lüğün bir iş/sektör haline dönüştüğünü gösteriyor.

  Ayrıca donuz özelliğine, donuzlanan kişinin açtığı başlıkları görmemek gibi bir seçenek sunulsa burası daha yaşanılabilir bir yer olabilir.
  2 ... farya
 4. 4.
  Şey gibi değil mi ? (bkz: Troll olucam derken mal olmak)
  1 ... vahdettino rossi
 5. 5.
  uludagsozluk idaresinin basiretsizliğidir bu sol frame'nin durumu.
  1 ... capello