1. 1.
  içindeki kini, nefreti sözlükler gibi platformlarda dökerek adeta orgazm olur.

  bu gibi platformlarda gösterdiği cesareti gerçek hayatta da gösterecek kadar cesur olamamaları onları bu şekilde davranmaya itiyor çünkü.

  bana göre bu iki yüzlülüktür arkadaşlar. eğer özü sözü bir iseniz reel/sanal farketmez her ortamda hz muhammedi in kız çocuklarını çok sevmesi gibi düşüncelerinizi çekinmeden paylaşacaksınız.

  mesela bir cuma namazı çıkışı sizin için büyük gövde gösterisi yapma imkanı sunabilir. tabi sözlükte olduğu kadar reel de de cesur iseniz.

  çok nazik konuştum ama, değil mi?
  1 -4 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  muhtemelen ailesi bile inançlı bir insandır. haliyle çıkıp burada inanan kişilere hakaret ettiği gibi diğer kişilere etmeye kalkamaz çünkü çevresindeki insanların çoğu inançlıdır ve işin ilginç tarafı bu kişiler hem inanan kişilere sallarken hem de aynı zamanda o kişilere karşı yüzlerine bakıp sevdiğini söyler. çelişki tabi.

  fakat işin bir diğer kısmı da inanmayanlara olan hakaretvari sözler. bu kişiler dışarıda da bu tepkiyi dile getiriyor mu? bazıları evet. gücü eline aldı diye kendisinden olmayan kişilere hakaret etmenin hiçbir taraf için savunulacak hali yok.

  bunu yapan inançsız ne kadar haklıysa elinde güç olduğu için yapan inançlı birisi de aynı derece haksızdır.
  1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  klavye ateistidir. sanal ortamlar onun için bir kum torbası vasfı taşır.
  1 ... orgazm kazim