bugün

9 sene ömrü olan sözlük hesabının ölümünün üzerinden 6 buçuk sene geçmiştir.
yani anlaşıldığı üzere baya bir kullanmış bu hesabı. düşünün yani ben 2030 a kadar bu hesabı kullanıyorum. son entrysinde sözlüğün kuruluşunun 9. yıl dönümünü kutlayıp ayrılan yazar.
özlenen yazar.
birinci nesil, beşiktaşlı yazar.

Ekşi’de fiskobirlik şekerli fındık ezmesi hakkındaki yazısına artı oyu veren benim bu arada. Hemen heyecan yapmasın diye yazayım dedim. *

Bir Ankara zirvesine omzuna tutturduğu fiskobirlik şekerli fındık ezmesi kavanozuyla gelmesini temenni ediyorum, zira kendisini oradan tanıyacağım. Saygılar abim. *
evlendi..buradan tekrar tebrik ediyorum kendisini..çogzel işler yapmıştık beraber hahaha
(#42881)
detaylara önem veren bir yazar. kaşla göz arasında sözlüğe king oynamayı ana hatlarıyla tarif etmiş.
Renklere tüm inanlar adına solmasına izin verilmeyen ,özde saklanan kıymetli dost,-erteleme artık- adlı şarkının naif bestecisi ve hazindir ki ; sanırım, şu hayatta sebepsizce güvendiğim tek kişi.
çook uzun zamanlardan beri tanışıp da, gerçek dünyada daha yeni tanıştığımız yazar. gerçi bir iki ekşi zirvesinde de karşılaşmıştık kendisiyle ama bu seferki kadar çok konuşamamıştık hiçbirinde. iyi oldu güzel olduydu.
1. nesilin yanındaki tip olmama vesile sağlamış yazar her zirveye gelsin +3.
Özlenen yazar.dost.
ululardan ulu bir yazardır. zirveye geç katılmamız dolayısıyla kendisiyle pek konuşamasak da birinci nesil olması yeter dedirtmiştir.
iyiki doğdun dayı demek istediğim yazar aslında bugün için başka planlar vardı ama ses seda çıkmadı dayımdan. bende burdan kutlayayım istedim.
musmutlu ol dayı, upuzun bir ömrün olsun ÇOK YAŞA !!
(#1316002) isteği gerçekleşen yazar.
(bkz: dayı)

insan bu kadar inat, bu kadar zeki bu kadar tatlı olur mu ?
olabiliyor...
dayıların en hası, en iyisi. bayramda parka götürecek kadar düşünceli...
arada başka yeğenler bulma ihtimali kızdırıp kıskandırsa da
evet şu an fark ettim başka yeğen olma ihtimali beni ifrit ediyor.
benim gibi yeğen bulabilme ihtimali sıfır olmasına karşın kendimi bu konu üstünde düşünürken buluyorum bazen.
aklımdan değişik infaz yöntemleri geçiyor !!
bu kısmı (bkz: sözlük yazarlarının itirafları) şeysine şeedicem... *
lak lak yapmayı özledim yazarı... elma diyorum gari.*
eski bir yazardir.. sozlukte hakkinda 37 sayfa entry girilmesnin tek nedeni arkadaslarinin cok olmasidir.
an itibariyle yarın akşama yatıya kalacağını bildirmiş yazardır. o değilde ben şimdi baya paniğe bağladım. yok evime bir celebrite geleceğinden değil ( yerim onun celebritisini ben ) de ; öğrencilik zamanlarımızda birbirimize misafir olduğumuzda ortaya ne koysak olurdu yeterki bira ve malbuş eksik olmasındı. lakin yıllar geçti ben evlendim, iyi kötü bir kariyer sahibi oldum, zat-ı muhterem ise memuriyetinin başında bir müfettiş oldu. şimdi kalkıpta al bak menemen yaptık sana, yanına da iki ekmek diyemeyiz ki.
bayramın mubarrek olsun yazarı.
Galatasaraylı olduğunu itiraf etmiştir,sözlükçe bjk'lı olarak bilniyor fakat yanlış.
notlu pilavlı bir akşam sohbetinde görüşmek dileğiyle,feyzli abiler de gelecek.
şakirt yazarımızdır.
arkadaş, ben böyle yazar görmedim.
kaliteli yazara benziyor.

(bkz: reserved)
bir ara görsem seni sevgili redwinemania.
haşin trabzonlu. *
gucludur benim arkadasim. sogukkanlidir da. bir turlu gorusemedik ama umarim ilk kar yagisinda poset'i de alip, camlik'a gidip, kar topu oynariz.