bugün

dayağı farz olan kızdır.

laz olmadığı kesindir.

bizde öyle bir reddediş vardır ki sıkıyorsa umut ara.
akla geldikçe küfür edilen kızdır.

senin ben yedi ceddini sikiyim, amına koyduğum.
Siklenmemesi gerekendir.bulunmayan bursa kumasi mi.
ne istediğini bilmeyen ama öğretilmesi şart olan kızdır.
(bkz: çırpıntı) * *
Daha önce kimseyle çıkmadıysa hak verilecek kızdır. Belki oda seviyordur ama haklı prensipleri gereği cüretkar teklifinizi kabul etmemiştir edememiştir ama sizinle beraber içi gitmiştir.
reddettiği için pişman olmuş kızdır.
vermenin her manada aynı olması.
büyük ihtimalle umut vermiyordur ama gözünüz onun üstünde olduğu için sizle alakası olmadan yaptığı birtakım hareketleri yanlış anlayarak umut veriyor olarak algılamışsınızdır.
Poposunun havada olması hoşuna giden Kızdır.Kalkık popo iyidir diye düşünür.
(bkz: Yedek kulübesi)
(bkz: reddettiği halde umut veren erkek)

ben bunu bir yerden tanıyorum.
Etrafta var onlardan, nefret edilesi. Amaciiin neee ?
Egosunu tatmin eden kızdır; peşinde koşturur, iltifatları alır ve reddeder.
etrafta çokça olan tiplerdir.

hem kendi yerinize, hem onun yerine düşünmek zorunda kalırsınız. sizi sınıyormuş gibi hissedersiniz. sinirlenirsiniz. birkaç hareket yapar ''oğlum bu kız ne yapmaya çalışıyor!'' dersiniz. arkadaşlarla kritikler yapılır, tartışılır. ''saçmala o kız sana vermez'' ve tam aksini iddia eden ''kanka yavşıyor sana, git yaz oğlum'' diyen arkadaş grupları oluşur. ikilemde kalırsın. düşünür, taşınır ''belki hoşlanmaya başlamıştır benden'' (hep dolu tarafını gören abazan erkek modunda) diye bir kere daha şansını denemek istersin.

ve kız bir gün Bartu'nun kolunda çıka gelir, ''merhaba Mehmet'' der.

hikayenin geri kalanı kişiden kişiye göre değişmektedir. eve gidip yatıp uyuyanlar, kendini alkole verenler; o dakikada tüm hamlelerinin Bartu'yu bozmaya yönelten ama bunu bir türlü başaramayan çaresiz erkekler, ''bu kız zaten or*spuydu'' diyerek kendini tatmin etmeye çalışan erkekler, bir de çılgın erkekler vardır ki sindiremez kıza basar tokadı ve çeker gider... tabii kapıyı da çarpar. *
(bkz: how i met your mother)

--spoiler--
i cant be with u. ..... right now.
çevirisi: seninle birlikte olamam. biraz es.... şimdilik.

--spoiler--

aha bunun gibi bir kızdır.
umut veren yoktur , dalga geçen vardır ve ya karşısında ki umut verdiğini düşünür , öyle ister !
vardır gideri.
bariz egosunu tatmin ediyodur.

-çıkma teklifin hala geçerli mi?
+evet
-yine reddediyorum.
sevgilimden ayrıldım moralim çok bozuk e senin de boyun posun yerindeymiş maşşallah deyip türlü işveler yaptıktan sonra bir anda eski sevgilisiyle karşınızda öpüşüp koklaşıyor olarak gördüğünüz kızdır.
karar mekanizmasında çok büyük sorunları olan ne isteğinini bilmeyen tipik bir kezban türüdür .