bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  insana yıllarca sürecekmiş gibi gelen sessizliktir.

  o red cevabından sonra söylenecek ilk lafı aramak, söyleyeceğin her şeyin o an için saçma olacağı gerçeğiyle yüzleşmek ve aradıkça bulamamak, çok fena.

  gitsen gidilmiyor, olumsuz cevap alınca çekip gitmişsin görüntüsü hoş değil; beri yandan kalsan ne diyeceksin? reddedilmişsin, ne söylesen, ne yapsan ısrar ediyormuşsun gibi olacak.

  işte o anda "don't panic" mottosuyla hareket etmek, en güzeli(ymiş). artık nasıl şaşırdıysam amk, "e iyi madem, hadi gel kahve içelim" dedim ben sonuncuda. nasıl bir rahatlıkla söylediysem kız da şaşırdı asklasjklasfjl ama kabul etti, muhabbet hızla normale döndü hiç değilse.

  tamam, insan fena üzülüyor, hem de olma ihtimalini yüksek görürken birden beklemediği bir cevap alınca daha bir üzülüyor ama bunun kimseye faydası yok, ertelenebilir. dahası, karşındakine bunu hissettirmenin de bir manası yok, onun problemi değil neticede.

  gerçi kahve içme falan derken gece 12'yi bulduk, "ayrılınca rahat rahat üzülürüm" derken yorgunlukla kafayı vurur vurmaz yattım, deliksiz uyudum. sabah kalkınca "olm ben ne öküz bir insan oldum, dün akşam dünya başıma yıkıldı, ben gelip sığır gibi uyudum" diye kendimi sorguladım biraz ama işe gitmem gerektiği için çok sorgulayamadım.

  sonraki akşam tam hakkıyla üzülmek için hazırlanırken bu sefer kız aradı, o gün de öyle geçti, yine doğru düzgün üzülemedim ve gecesine yine sığır gibi yattım. ama üçüncü günün sonunda tadını çıkara çıkara üzüldüm. kalanı da zamana yaydım, ara sıra üzülüyorum işte. böyle iyiymiş, tavsiye ederim.
  2 ... jetaim