bugün

çok aşık yazar olabilir. kızı kendinden daha çok umursuyor olabilir.
Her zaman kaybetmeyi hak eden erkek. Seven adam ne yapar eder sevdiği kadını alır ulan.
zamanla alışacak erkek.

bir süre sonra zaten takmıyorsunuz. misal reddedildikten sonra başka bir kıza da teklif etmiştim. o kabul etti. biraz takıldık falan. sonra hangi amcık ağızlı o gün senden önce Pelin'e teklif etti dediyse kıçımıza tekmeyi yedik. o değil de sevişemeden yedim ya tekmeyi o çok koydu. neyse sinemada yiyiştiklerimiz yanımıza kar kaldı.
en doğrusunu yapan erkektir.
gururlu onurlu ve uzulmus erkektir. *
ya da içinden siktim şimdi ananı diyerek sakince kalkıp planlar yapabilir.
Reddedildigi zaman sessizce uzaklasmasi ve umrunda degil gibi yapmasi onu reddeden kizin gozunde iyi bir konuma getirir.
Obur turlu reddedildikten sonra pesinden kosmaya kalkarsaniz şunu bilin tam anlamiyla "it" statusune alinirsiniz ki kizlarin %99,99 u bu sekilde dusunur. Ezik erkek olursunuz ve asla istenmezsiniz.
bu demek degil ki reddedilince hemen baska kiza kosun. o zamanda "p*ç" olursunuz benden soylemesi.
En guzeli sessizce uzaklasmak, normal ve sakin gozukmektir.
Zorlamanın bir anlam ifade etmeyeceğini bilen erkektir.
Zaten zorlasa hep iter.
En iyisi birden çekilmek ve karşı tarafta "neden bu kadar kolay vazgeçti ki " sorusu uyandırmaktır.
kızların Bir taraflarını kaldırmak istemeyen erkektir. Sevmeden sevilmeyi kabul edemeyen erkektir. Zaten eğer karşı tarafta sevse böyle velet oyunları oynamadan he der sonra da gelip bu güzide sözlükte yakınmaz.
fazla zorlamaya gerek yok. adamın onuru kırılmıştır, kendi güvenini kaybetmiştir. başka kıza teklif vereceği zaman; bu an aklına gelir ve bugta kalır.